Nové procedúry

NuEra Tight – svetová novinka exkluzívne v Tomare!

Nová éra rádiofrekvencie pre vyhladenie pokožky tváre, krku, dekoltu, celulitídy a spevnenie tela

NuEra Tight je najmodernejší rádiofrekvenčný systém novej generácie s umelou inteligenciou riadeného ohrevu tkanív pre vypnutie pleti, body contouring a celulitídu bez potreby rekonvalescencie. Poskytuje rýchle, neinvazívne a efektívne ošetrenia tváre, krku, dekoltu, ale aj celého tela.

chcem vedieť viac >>

Vanilka/Marakuja - Sezónna okysličujúca tvárová kúra - NOVINKA

Originálny koncept ošetrenia, Limitovaná edícia Jeseň - Zima 2018/19 

Vyskúšajte aj vy skutočnú silu okysličenej pleti pre zvýšenie ochrany počas chladných dní. Ošetrenie je vhodné pre všetky typy pleti a špeciálne je vhodné pre pleť, ktorá stráca žiarivosť, je mdlá a unavená.

chcem vedieť viac >>

Obnovujúce ošetrenie s vitamínom C - NOVINKA!

Obnovujúce ošetrenie s vitamínom C je inšpirované lekárskymi technikami pre intenzívne obnovenie pleti. Pleť bude rozžiarená a znovuzrodená. Ideálne je absolvovať ošetrenie ako špeciálnu kúru niekoľkokrát pre intenzívnejší účinok, záleží však aj od typu a aktuálneho stavu pokožky.

chcem vedieť viac >>

Okysličujúca sezónna tvárová kúra jar-leto 2018 červený melón-limetka

Profesionálna starostlivosť

Produkty z Okysličujúcej sezónnej tvárovej kúry jar/leto2018 obsahujú extrakt z vodného melónu, ktorý pôsobí ako antioxidant a hydratuje pleť a extrakt z limetky pre rozjasnenie

chcem vedieť viac >>

PREMIUM OŠETRENIA LPG Alliance + Sothys

Premium ošetrenia s ešte lepším účinkom exkluzívne len na klinike Tomar!

Prvými skvelými novinkami roku 2018 sú naše najnovšie PREMIUM ošetrenia, ktoré majú za úlohu znásobiť svoje účinky a výsledný efekt, aby ste boli ešte krásnejší, oddýchnutejší a spokojnejší. Ošetrenia je vhodné podstúpiť napríklad pred špeciálnou udalosťou akou je ples, oslava, svadba a podobne, kedy chceme pleť expresne rozžiariť a vypnúť. 

chcem vedieť viac >>

Omladzujúce intenzívne ošetrenie s βP3 TRI COMPLEX-om

Omladzujúce intenzívne ošetrenie a omladzujúce krémy

Omladnite až o 6 rokov po 3 ošetreniach! Ako každá žena, aj vy hľadáte dostupné možnosti ako zredukovať vrásky a spomaliť prejavy starnutia, ale hlavným cieľom je získať žiarivú pleť, ktorá obnoví jas jej mladosti a umožní vám cítiť sa a vyzerať mladšie ako v skutočnosti ste.

chcem vedieť viac >>

Okysličujúca sezónna tvárová kúra HRUŠKA – MANDĽA na jeseň - zimu 2017/2018

Originálny koncept ošetrenia, limitovaná edícia

Pleť sa vám za starostlivosť vždy odvďačí. Ak sa naladíte na jej vnútorné potreby a budete rešpektovať jej prirodzené rytmy, odvďačí sa vám krásou.

chcem vedieť viac >>

LPG Alliance - NOVINKA!

Cellu M6® ALLIANCE - NOVÁ PATENTOVANÁ TECHNOLÓGIA LPG® - Spomaľte proces starnutia pleti na maximum!

Predstavujeme revolučnú kombináciu dvoch technológií, ktoré ponúkajú jedinečné výsledky a komplexné účinky na postavu prostredníctvom účinnej starostlivosti pre zoštíhlenie a omladenie. Dokonalá kombinácia dvoch patentovaných technológií LPG® – motorizovaného valčeka s motorizovanou klapkou a synchronizovaného sekvenčného vákua – poskytuje úplne nový spôsob automatického aktivovania kožného tkaniva.

chcem vedieť viac >>

Sensations orientales

Špeciálne telové ošetrenie inšpirované Orientom. Predstavujeme nové relaxačné, exotické, podmanivé unisex ošetrenie s orientálnou vôňou. Obsahuje hviezdne účinné látky ako Jantár, ktorý vzniká fosilizáciou živice niektorých ihličnatých stromov. Ďalej obsahuje Ďatlu, ovocie z palmy, pôvodom zo Severnej Afriky, je bohatá na cukry a vitamíny a je známa pre svoje protizápalové vlastnosti, upokojenie a vyhladenie.

chcem vedieť viac >>

Upokojujúce Profesionálne ošetrenie so SPA™ termálnou vodou - Starostlivosť o citlivú pleť

Nová produktová rada so Spa™ Termálnou vodou(2) pre citlivú pleť. Spa™ Termálna voda je jedinečným zdrojom upokojenia z rady vysoko-účinných programov Sothys, zahŕňajúca profesionálnu starostlivosť v salóne a 5 produktov na domácu starostlivosť pre každodenné použitie pre prirodzene citlivú alebo dočasne citlivú pleť.

chcem vedieť viac >>

SOFTLIFTING – NOVINKA V TOMARE

Softlifting je nové minimálne invazívne ošetrenie, pri ktorom sa pomocou mezoterapie a vysokovýkonného intenzívneho pulzného svetla (IPL) revitalizuje, hydratatuje a omladzuje pokožka. Počas ošetrenia sa do pleti veľmi jemnými mikrovpichmi aplikuje kyselina hyalurónová v kombinácii s vitamínovým roztokom. Komplex vitamínov je prispôsobený potrebám pleti a jej aktuálnemu stavu.

chcem vedieť viac >>

Okysličujúca sezónna tvárová kúra KARAMBOLA - KAKI na jar-leto 2017

Originálny koncept ošetrenia, limitovaná edícia

Vyskúšajte aj vy skutočnú silu okysličenej pleti pre zvýšenie ochrany počas jarných a letných dní. Ošetrenie je vhodné pre všetky typy pleti a špeciálne je vhodné pre pleť, ktorá stráca žiarivosť, je matná a unavená.

chcem vedieť viac >>

Excellence ritual Secrets de Sothys®

Doteraz žiadne ošetrenie pleti nebolo také efektívne!

Od prvého dotyku Secrets ošetrenia je tvár neskutočne krásna a vy sa cítite hlboko zrelaxovaná. 

Vedecko - technický pokrok v kozmetológii spojený s výnimočnými zážitkami pre vaše zmysly, to je Secrets de Sothys. Pri príležitosti 70. výročia, Sothys vyzdvihuje ten najcennejší kvet, Sothys ružu, špeciálne vytvorenú na počesť svojho zakladateľa pána Bernarda Masa. Zároveň sa stala bezkonkurenčným zdrojom inšpirácie pre jedinečný krém, La Creme 128 a výnimočný rituál pre tvár a telo.

chcem vedieť viac >>

MEZOREJUVENIZÁCIA

Omladenie pokožky bez skalpela, exkluzívne v TOMAR-e!

Mezorejuvenizácia je nová minimálne invazívna terapeutická procedúra určená na omladenie pokožky. Svojim omladzujúcim účinkom spevňuje a vypína pleť, eliminuje vrásky a jemné zlomy pokožky, farebne zjednocuje pleť, redukuje pigmentové fľaky a žilky na koži, sťahuje póry, zjemňuje akné i jazvičky a hĺbkovo hydratuje pokožku.

chcem vedieť viac >>

Sezónna kúra Mandarínka – Kumquat a Gurmánsky balzám na pery

Intenzívna dávka minerálov pre posilnenie pokožky po lete a v zimnom období.

Exotický Kumquat plný vitamínu C a polyfenolov pre zdravý vzhľad pleti a mandarínkový extrakt, ktorý pôsobí ako silný antioxidant a je plný vitamínu C, pektínov a vlákniny. Toto sú hlavné účinné látky Okysličujúcej sezónnej tvárovej kúry na jeseň a zimu 2016/2017.

chcem vedieť viac >>

Nové ošetrenia SOTHYS Paris už od mája 2016

Od mája máte možnosť vyskúšať niekoľko výborných nových ošetrení, ktoré formujú ochabujúce kontúry tváre, ukľudňujú unavené očné okolie a expresne ošetrujú pleť. Venujte svojej pokožke výnimočnú starostlivosť, ona sa vám odmení krásnym a rozžiareným vzhľadom.

chcem vedieť viac >>

OKYSLIČUJÚCA SEZÓNNA TVÁROVÁ KÚRA JAR - LETO 2016

Originálny koncept ošetrenia, limitovaná edícia

Pleť sa vám za starostlivosť vždy odvďačí. Ak sa naladíte na jej vnútorné potreby a budete rešpektovať jej prirodzené rytmy, odvďačí sa vám krásou.

chcem vedieť viac >>

INSPIRATION ART & BEAUTÉ

Špeciálne telové ošetrenie  pôsobiace na všetky zmysly.

Objavte zmyslové zážitky pre telo od Sothys Paris a nechajte sa zlákať poznaním nového telového ošetrenia Inspiration art & beauté.

chcem vedieť viac >>

Intenzívne ošetrenie SOTHYS Paris pre pánov – Sothys Homme

Pánske ošetrenie SOTHYS Homme s výťažkom vulkanickej horniny

Všetci muži podliehajú stresu, únave, znečisteniu z vonkajšieho prostredia a holia sa. Ich pokožka je vystavovaná neustálej skúške. Známky starnutia sa u mužov objavia neskôr ako u žien, ale napriek tomu sú viditeľnejšie. 

chcem vedieť viac >>

Hydra 3Ha Hyaluronic acid™

Najefektívnejšie ošetrenie v histórii SOTHYS Paris!

Dobre hydratovaná pleť je viditeľne mladšia a lepšie znáša známky starnutia. Sothys predstavuje svoj najnovší hydratačný program s trojnásobným množstvom kyseliny hyalurónovej, v ktorom hlavnú úlohu zohráva doplnená už existujúca exkluzívna účinná látka, 1055 boletus extrakt.

chcem vedieť viac >>

CRYOMEZOLIFT- nová protivrásková terapia - exkluzívne iba v TOMAR-e!

Účinkom kombinácie chladu a mezoterapie dochádza k regenerácii pokožky, pleť sa revitalizuje, hydratuje, omladzuje, obnovuje sa pevnosť a vypnutie pokožky, odstraňujú sa pigmentové škvrny.

Cryomezolift je špeciálna terapia, ktorej názov sa skladá z dvoch slov – cryo je slovo pochádzajúce z gréčtiny a označuje niečo ľadovo chladné, mrazivé. 

chcem vedieť viac >>

Dynamické výplne TEOSYAL® RHA

Dynamické výplne TEOSYAL® RHA sa prispôsobujú každému pohybu kože a pomáhajú zachovať vitalitu a jemné črty vašej tváre.

Absolútna novinka z estetického kongresu Anti-aging Medicine World Congress 2015 je tu! Spoločnosť TEOXANE Laboratories vyvinula radu výplňových materiálov TEOSYAL® RHA na báze kyseliny hyalurónovej, ktorá sa prispôsobuje každému pohybu kože a pomáha zachovať vitalitu a jemné črty vašej tváre.

chcem vedieť viac >>

Intenzívne procedúry SOTHYS Paris od septembra v Tomare

Energizujúce ošetrenie so Sibírskym ženšenom  

Pleť začína už svoje prvé dni života so svojou vlastnou zásobou energie, ktorá je zdrojom jej žiarivosti pre roky, ktoré ešte len prídu. Ak však pleť o svoju energiu príde, stráca aj svoju žiarivosť. Skôr alebo neskôr sa začnú prejavovať známky starnutia. 

chcem vedieť viac >>

LASEROVÁ EPILÁCIA

Nový epilačný leaser Light Sheer Desire

Výsledkom laserovej epilácie je trvalá redukcia ochlpenia (degenerácia vlasovej cibuľky). Laserový lúč sa zachytí v cibuľke chĺpku a tepelnou deštrukciou ho zničí v aktívnej fáze rastu.

chcem vedieť viac >>

BUNKOVÝ LASEROVÝ PEELING

Svetová novinka bez chirurgického zákroku iba v TOMARE

Trojitá sila v boji proti starnutiu

Nová omladzujúca procedúra - novinka z estetického kongresu AAMWC 2014 v Monaku výrazne zlepšuje textúru pleti, regeneruje kožné bunky a omladzuje pokožku. Táto nová neinvazívna procedúra je určená pre všetky typy pleti, aj pre veľmi citlivú pokožku. 

chcem vedieť viac >>

3D BUNKOVÝ LIFTING

Svetová novinka bez chirurgického zákroku iba v TOMARE

Táto neinvazívna omladzujúca procedúra výrazne rekonštruuje bunky v pokožke a zlepšuje kvalitu kolagénových a elastických vlákien. Výsledkom je prirodzený mladistvý vzhľad.

chcem vedieť viac >>