Okysličujúca sezónna tvárová kúra HRUŠKA – MANDĽA na jeseň - zimu 2017/2018

Originálny koncept ošetrenia, limitovaná edícia

Pleť sa vám za starostlivosť vždy odvďačí. Ak sa naladíte na jej vnútorné potreby a budete rešpektovať jej prirodzené rytmy, odvďačí sa vám krásou.

 

Fyziologické potreby pokožky sa menia v priebehu celého roka. Ošetrenie je výnimočné detoxikáciou, okysličením a rozžiarením pleti. Vyskúšajte aj vy skutočnú silu okysličenej pleti pre zvýšenie ochrany po lete a v chladných zimných dňoch. Ošetrenie je vhodné pre všetky typy pleti a špeciálne je vhodné pre pokožku, ktorá stráca žiarivosť, je matná a unavená.

 

DOPRAJTE SI OŠETRENIE PRE OZAJSTNÝCH GURMÁNOV

Produkty z Okysličujúcej sezónnej kúry jeseň – zima obsahujú Extrakt z hrušky pre ochranu pletiExtrakt z mandlí pre vyhladenie pleti. Obnovu pleti a jas prinavráti ružový kaolín, ktorý je navyše bohatý na minerálne zložky, čistí a detoxikuje pleť. Karitové maslo pokožku dostatočne regeneruje a vyživuje. Komplex multifunkčných antioxínov zabezpečí lepšie okysličenie a pleť lepšie dýcha. Koktail minerálov (Mg, Cu, Zn, Ca) zase pôsobí proti únave buniek a stimuluje ich obranyschopnosť.

 

TRVANIE: 45 min

TYP: Vhodné pre dámy aj pánov

 

hruska mandla Tomar

 

NOVÝ HIT SEZÓNY - DOMÁCA STAROSTLIVOSŤ

Baume Lévres Gourmand – Gurmánsky balzam na pery

Predstavujeme balzam s topiacou sa a žiarivou textúrou pre výživu a ochranu pier. Pomáha vyživovať a chrániť pery, obalí ich do gurmánskej textúry bez vône. Balzam obsahuje Extrakt z hrušky pre ochranu pier a Extrakt z mandlí pre ich vyhladenie. Slnečnicový olej pery dostatočne vyživuje a hydratuje. Pomocou aplikátora nanesiete balzam na pery rovnomerne. Aplikáciu opakujte kedykoľvek počas dňa.

 

balzam foto Tomar

Hruska Sothys

© Copyright Sothys