OKYSLIČUJÚCA SEZÓNNA TVÁROVÁ KÚRA JAR - LETO 2016

Originálny koncept ošetrenia, limitovaná edícia

Pleť sa vám za starostlivosť vždy odvďačí. Ak sa naladíte na jej vnútorné potreby a budete rešpektovať jej prirodzené rytmy, odvďačí sa vám krásou.

Fyziologické potreby pokožky sa menia v priebehu celého roka. Ošetrenie je výnimočné detoxikáciou, okysličením a rozžiarením pleti. Vyskúšajte aj vy skutočnú silu okysličenej pleti pre zvýšenie ochrany počas jarných a letných dní. Ošetrenie je vhodné pre všetky typy pleti a špeciálne je vhodné pre pleť, ktorá stráca žiarivosť, je matná a unavená.

Sothys Sezonne tvar2

 

ČEREŠŇA - EGREŠ

Čerešňový extrakt: Dokonale hydratuje pleť. Egrešový extrakt: Pôsobí ako antioxidant. Ružový íl: Pochádza zo Stredozemného mora. Je veľmi bohatý na minerály, čístí, detoxikuje, okysličuje a remineralizuje pleť. Prinavracia jej jas a zmäkčuje ju. Karitové maslo: Vďaka svojím bohatým účinkom regeneruje a vyživuje pleť. Komplex multifunkčných antioxidantov reaktivuje výnimočnú regeneráciu buniek, vďaka čomu sa bunky lepšie okysličujú, pleť lepšie dýcha a rýchlejšie sa sama regeneruje. Koktail vitamínov revitalizuje a regeneruje pleť a chráni ju pred poškodením slnečným žiarením.

DOPRAJTE SI OŠETRENIE PRE OZAJSTNÝCH GURMÁNOV

Sothys Sezonne tvar

© Copyright Sothys