Okysličujúca sezónna tvárová kúra KARAMBOLA - KAKI na jar-leto 2017

Originálny koncept ošetrenia, limitovaná edícia

Vyskúšajte aj vy skutočnú silu okysličenej pleti pre zvýšenie ochrany počas jarných a letných dní. Ošetrenie je vhodné pre všetky typy pleti a špeciálne je vhodné pre pleť, ktorá stráca žiarivosť, je matná a unavená.

Pleť sa vám za starostlivosť vždy odvďačí. Ak sa naladíte na jej vnútorné potreby a budete rešpektovať jej prirodzené rytmy, odvďačí sa vám krásou. Fyziologické potreby pokožky sa menia v priebehu celého roka. Ošetrenie je výnimočné detoxikáciou, okysličením a rozžiarením pleti.

 

Doprajte si ošetrenie pre ozajstných gurmánov

Produkty z Okysličujúcej sezónnej tvárovej kúry jar – leto 2017 obsahujú Extrakt z karamboly pre hydratovanú pleťExtrakt z kaki pre tonizáciu pleti. Obnovu pleti a jas prinavráti ružový kaolín, ktorý je navyše obohatený o minerálne zložky, čistí, detoxikuje, okysličuje a remineralizuje pleť. Karitové maslo pleť dostatočne regeneruje a vyživuje. Komplex multifunkčných antitoxínov zabezpečí lepšie okysličenie a pleť lepšie dýcha. Koktail vitamínov (Vitamíny C, PP a B5) zase pôsobí proti únave buniek, regeneruje a revitalizuje pleť a zároveň ju chráni pred poškodením zo slnka.

 

karambola kaki

 

DOMÁCA STAROSTLIVOSŤ

Embellisseur de teint éclat - Krásna pleť

Predstavujeme tónovanú emulziu topiacej sa textúry pre rozžiarenie pleti. Emulzia má univerzálny odtieň, ktorý sa prispôsobí každej farby pleti a dodá jej prirodzený žiarivý a zdravý vzhľad. Obsahuje Extrakt z karamboly pre hydratáciu pleti a Extrakt z kaki pre jej tonizáciu. Kombinácia pigmentov a rastlinného karamelu dodáva prirodzenú farbu, ktorá svedčí každej pleti. Extrakt z peľu a olej zo pšeničných klíčkov, sójový a olivový olej pleť dostatočne vyživujú a chránia. Naneste ju po aplikácii denného krému Sothys. Môže byť použitá ako podklad pod make-up alebo samostatne pre ľahký make-up. Po aplikácii si umyte ruky.

 

embellisseur

image of object

© Copyright Sothys