Vanilka/Marakuja - Sezónna okysličujúca tvárová kúra

Originálny koncept ošetrenia, Limitovaná edícia Jeseň - Zima 2018/19 

Vyskúšajte aj vy skutočnú silu okysličenej pleti pre zvýšenie ochrany počas chladných dní. Ošetrenie je vhodné pre všetky typy pleti a špeciálne je vhodné pre pleť, ktorá stráca žiarivosť, je mdlá a unavená.

 

Vaša pleť sa vám za starostlivosť vždy odvďačí. Ak sa naladíte na jej vnútorné potreby a budete rešpektovať jej prirodzené rytmy, odvďačí sa vám krásou. Fyziologické potreby pleti sa menia v priebehu celého roka. Ošetrenie je výnimočné detoxikáciou, okysličením a rozžiarením pleti počas celého roka.

 

DOPRAJTE SI OŠETRENIE PRE OZAJSTNÝCH GURMÁNOV

Produkty z Okysličujúcej sezónnej tvárovej kúry jeseň - zima obsahujú Extrakt z vanilky, ktorý pôsobí ako antioxidant a Extrakt z marakuje pre ochranu a výživu pleti. Obnovu pleti a jas prinavráti ružový íl, ktorý je navyše bohatý na minerálne zložky, čistí a detoxikuje pleť. Karitové maslo pleť dostatočne regeneruje a vyživuje. Komplex multifunkčných antitoxínov zabezpečí lepšie okysličenie a pleť lepšie dýcha. Koktail minerálov (Mg, Cu, Zn, Ca) pôsobí proti únave buniek, revitalizuje a stimuluje ich obranyschopnosť.

TRVANIE: 45 min

Vanilkamarakuja Sothys

 

ROZVIŇTE ÚČINKY PROFESIONÁLNEHO OŠETRENIA U VÁS DOMA. TIEŽ K DISPOZÍCIÍ AJ TELOVÁ STAROSTLIVOSŤ.

 

DOMÁCA STAROSTLIVOSŤ

Multi-aktívny čistiaci olej pre tvár a oči

Predstavujeme Multi-aktívny čistiaci olej pre tvár a oči, ktorý jemne odstráni make-up (aj vodeodolný) a všetky nečistoty. Pleť je po ňom jemná a krásna. Aplikujte na suchú pleť a oči, pridajte pár kvapiek vody a emulgujte na tvári, kým sa textúra nezmení na mlieko, následne opláchnite teplou vodou. Ideálny je pre každý typ pleti.

Sezonna kura Jesen Zima 18 19 img5 

2v1 pílingová maska

Píling a maska skombinovaná v jednom produkte! Pílingová maska je bohatá na ružový íl, ktorý obnovuje jemnosť a žiarivosť pleti pri použití 1 - 2 krát za týždeň. 

Sezonna kura Jesen Zima 18 19 img4

Výživno-upokojujúci telový balzam

Predstavujeme Výživno-upokojujúci balzam s originálnym zložením obohateným o látky podporujúce výživu pokožky, ktorú zanechá vyživenú a jemnú.

  Sezonna kura Jesen Zima 18 19 img6

Sezonna kura Jesen Zima 18 19 img3