SOTHYS Paris

Prvý krok pri vytvorení svetovej kozmetickej značky SOTHYS Paris uskutočnil v roku 1946  doktor biológie, pán Hotz, keď založil prvé vedecké laboratória SOTHYS Paris, ktoré sa už v tom čase pýšili vyspelou technológiou a najlepšími vedeckými odborníkmi. Následne otvoril veľkolepý, elegantný kozmetický salón na najluxusnejšej ulici v Paríži „Rue de Faubourg Saint Honoré“.

chcem vedieť viac >>

TEOXANE

Popredné švajčiarske laboratóriá TEOXANE vyvinuli kozmetický rad injektovateľných výplňových materiálov na báze kyseliny hyalurónovej, ktoré sa používajú v estetickej medicíne. Základom línie je kombinácia troch účinných zložiek (účinný komplex), ktoré efektívne bojujú proti známkam starnutia.

chcem vedieť viac >>

BIODERMA

Výrobky laboratórií BIODERMA sú vyvíjané v úzkej spolupráci s dermatológmi a renomovanými výskumnými centrami. Vďaka unikátnemu zloženiu sa stali synonymom kvalitnej starostlivosti o problematickú a citlivú pokožku. V súčasnosti ich predpisujú a odporúčajú dermatológovia na celom svete. Medzi nosné produkty kvalitnej francúzkej značky sa radia napríklad micelárne vody (prípravky na odlíčenie), ktoré používajú poprední vizážisti.

chcem vedieť viac >>

AVÉNE

Výrobky z rady Avéne sú určené na starostlivosť o všetky typy citlivej pokožky. Už od roku 1736 sú známe blahodarné účinky Eau Thermale Avéne – termálnej vody Avéne, ktorá pochádza zo zdrojov rieky Orb, ležiacej pri juhofrancúzkej dedine Avéne.

chcem vedieť viac >>

OXYGENOTERAPIA – IO´ skin care

Spoločnosť Novavision Group vyvinula v spolupráci s talianskou firmou nový kozmetický rad skin care biotech formula. Produkty IÓ obsahujú vysokú koncentráciu aktívnych zložiek, biomimetických peptidov a prírodných olejov.

chcem vedieť viac >>