3D BUNKOVÝ LIFTING

3D bunkový neinvazívny lifting je založený na výraznej rekonštrukcii buniek v pokožke a na zlepšení kvality kolagénových a elastických vlákien.

chcem vedieť viac >>

ANTERA 3D

Antera 3D™ umožňuje dvojrozmerný a trojrozmerný náhľad na snímky, zväčšovanie (zoom), nakláňanie a posúvanie podľa individuálnych požiadaviek zobrazenia kritických oblastí snímok.

chcem vedieť viac >>

LIGHTSHEER DESIRE TM

Piata generácia laserov LightSheer sa na míle vzďaľuje od jej predchodcov. Poskytuje 4-krát rýchlejšiu a bezbolestnú epiláciu.

chcem vedieť viac >>

LUX TERAPIA, prístroj PALOMAR ICON

Polomar Icon (USA) je svetovým hitom medzi neinvazívnymi omladzujúcimi procedúrami. Prvý raz bol predstavený v Európe na medzinárodnom kongrese estetickej medicíny IMCAS v Paríži v januári 2012 a následne v marci v Monaku na AAMWC.
Inovatívny prístroj Palomar Icon je začiatkom novej éry v technológii laserov a optimalizovaného svetla. Vysokovýkonný systém Icon laser poskytuje najžiadanejšie ošetrenia.

chcem vedieť viac >>

THERMAGE CPT (nová generácia patentovanej rádiofrekvencie)

Je jediný prístroj na trhu s FDA certifikátom pre neinvazívny zákrok na očných viečkach, vráskach a pre zlepšenie vzhľadu celulitídy. Je dostupný vo viac ako 100 krajinách sveta a vo svojej praxi ho využíva vyše 2 300 lekárov. Thermage CPT má na svojom konte viac než 50 patentov na vlastnú rádiofrekvenčnú technológiu. Klinické štúdie preukazujú jeho vynikajúce výsledky.

chcem vedieť viac >>

THERMAGE CPT TOTAL TIP (2014)

Thermage CPT: Comfort Pulse Technology s novými účinnejšími koncovkami Total Tip

Ďalšia generácia Thermage CPT-Total Tip prináša vynovenú, komfortnú a oveľa účinnejšiu technológiu, ktorá je v súčasnosti svetovou jednotkou estetickej medicíny. Už po prvom ošetrení môžeme pozorovať výrazné výsledky a počas jedného roka sa vďaka neokolagenéze v pokožke ešte zvýrazňujú. Efekt neinvazívneho zákroku vydrží vo vysokej kvalite niekoľko rokov, v závislosti od stavu pleti a individuálneho procesu starnutia pokožky každého klienta.

chcem vedieť viac >>

OXYGENOTERAPIA

Prístroj OXYS čerpá kyslík z okolitého vzduchu, pričom využíva molekulárny filtračný systém. Vďaka tomu nepotrebuje žiadne „zásobníky“ s čistým kyslíkom.

chcem vedieť viac >>

FRAKČNÝ LASER

Frakčná Fotorejuvenizácia a Mikrofrakčný resurfacing
Základom oboch procedúr je svetová moderná technológia frakčného CO2 lasera. Práve frakčné lasery patria k horúcim trendom v estetickej dermatológii a v plastickej chirurgii.

chcem vedieť viac >>

4D FOTOREJUVENIZÁCIA

Pri 4D fotorejuvenizácii využívame terapeutické účinky týchto svetelných zdrojov:

chcem vedieť viac >>

ENDERMOLIFT Cosmecanique ® - prirodzený face-lifting

Lift M6®je exkluzívny francúzsky prístroj na ošetrenie pleti tváre, krku, dekoltu a prsníkov. Pomáha pleti obnoviť jej pevnosť a elasticitu. Unikátny patent Lift M6® stimuluje a vypína pokožku, čím pomáha bojovať s príznakmi starnutia.

chcem vedieť viac >>

SmoothShapes

Inovátorský prístroj SmoothShapes (Elemé Medical USA) prináša zásadný prelom v boji proti celulitíde. Prístroj s aplikačnou hlavou photomology je výsledkom dlhoročného patentovaného výskumu. Kombinuje dynamický laser a svetelnú LED energiu s mechanickou masážou kontúrovacími valčekmi. Cielene tak zasahuje časti tkaniva zodpovedajúce za stupeň závažnosti celulitídy a dosahuje dlhodobé výsledky. Jemne modifikuje obnovu buniek a zlepšuje funkčnosť tkaniva.

chcem vedieť viac >>

LIPOMASSAGE

Pri liečbe celulitídy pomocou procedúry Lipomassage využívame špičkovú svetovú technológiu - najmodernejší lekársky prístroj z generácie LPG Alliance. Princípom procedúry je narušenie infraštruktúry poškodeného tkaniva, oddelenie tukových častíc, následná lymfodrenáž a stimulácia regeneračných procesov.

chcem vedieť viac >>