--------------

LUX TERAPIA, prístroj PALOMAR ICON

Polomar Icon (USA) je svetovým hitom medzi neinvazívnymi omladzujúcimi procedúrami. Prvý raz bol predstavený v Európe na medzinárodnom kongrese estetickej medicíny IMCAS v Paríži v januári 2012 a následne v marci v Monaku na AAMWC. Inovatívny prístroj Palomar Icon je začiatkom novej éry v technológii laserov a optimalizovaného svetla. Vysokovýkonný systém Icon laser poskytuje najžiadanejšie ošetrenia.

chcem vedieť viac >>

LIGHTSHEER DESIRE TM

Piata generácia laserov LightSheer sa na míle vzďaľuje od jej predchodcov. Poskytuje 4-krát rýchlejšiu a bezbolestnú epiláciu. Technológia americkej firmy Lumenis LightSheer je preverená množstvom štúdií. Všeobecne je považovaná za zlatý štandard tohto odvetia estetickej laserovej medicíny. LightSheer DESIRE využíva vlnovú dĺžku 805 nm, ktorá je účinná pri epilácii ktorejkoľvek časti tváre a tela. Laser poskytuje krátky a bezbolestný zákrok, maximálny komfort pri zákroku a optimálne výsledky.

chcem vedieť viac >>

THERMAGE CPT (nová generácia patentovanej rádiofrekvencie)

Je jediný prístroj na trhu s FDA certifikátom pre neinvazívny zákrok na očných viečkach, vráskach a pre zlepšenie vzhľadu celulitídy. Je dostupný vo viac ako 100 krajinách sveta a vo svojej praxi ho využíva vyše 2 300 lekárov. Thermage CPT má na svojom konte viac než 50 patentov na vlastnú rádiofrekvenčnú technológiu. Klinické štúdie preukazujú jeho vynikajúce výsledky.

chcem vedieť viac >>

THERMAGE CPT TOTAL TIP (2014)

Thermage CPT: Comfort Pulse Technology s novými účinnejšími koncovkami Total Tip

Ďalšia generácia Thermage CPT-Total Tip prináša vynovenú, komfortnú a oveľa účinnejšiu technológiu, ktorá je v súčasnosti svetovou jednotkou estetickej medicíny. Už po prvom ošetrení môžeme pozorovať výrazné výsledky a počas jedného roka sa vďaka neokolagenéze v pokožke ešte zvýrazňujú. Efekt neinvazívneho zákroku vydrží vo vysokej kvalite niekoľko rokov, v závislosti od stavu pleti a individuálneho procesu starnutia pokožky každého klienta.

chcem vedieť viac >>

OXYGENOTERAPIA

Prístroj OXYS čerpá kyslík z okolitého vzduchu, pričom využíva molekulárny filtračný systém. Vďaka tomu nepotrebuje žiadne „zásobníky“ s čistým kyslíkom. Produkuje „čistý“ prúd kyslíka, ktorého koncentrácia dosahuje až 95%. Oxygenoterapia zvyšuje hladinu kyslíka v pokožke a stimuluje tak produkciu kolagénu a elastínu.

chcem vedieť viac >>

FRAKČNÝ LASER

Frakčná Fotorejuvenizácia a Mikrofrakčný resurfacing
Základom oboch procedúr je svetová moderná technológia frakčného CO2 lasera. Práve frakčné lasery patria k horúcim trendom v estetickej dermatológii a v plastickej chirurgii. Majú schopnosť rozdeliť (frakcionovať) laserový lúč s vysokou energiou na menšie mikročasti a zanechať neporušenú štruktúru medzi jednotlivými časťami laserového lúča. Táto najnovšia technológia sa nazýva „Stamp Fractional Technology“ (tzv. razítkovanie).

chcem vedieť viac >>

ENDERMOLIFT Cosmecanique ® - prirodzený face-lifting

Lift M6®je exkluzívny francúzsky prístroj na ošetrenie pleti tváre, krku, dekoltu a prsníkov. Pomáha pleti obnoviť jej pevnosť a elasticitu. Unikátny patent Lift M6® stimuluje a vypína pokožku, čím pomáha bojovať s príznakmi starnutia. Cosmecanique® je novým trojdimenzionálnym a revolučným prístupom v starostlivosti o pleť. Zameriava sa na tie časti pleti, ktoré znesú aj mechanické pôsobenie. Výsledky môžeme pozorovať už po prvom ošetrení.

chcem vedieť viac >>

LIPOMASSAGE

Pri liečbe celulitídy pomocou procedúry Lipomassage využívame špičkovú svetovú technológiu - najmodernejší lekársky prístroj z generácie LPG Alliance. Princípom procedúry je narušenie infraštruktúry poškodeného tkaniva, oddelenie tukových častíc, následná lymfodrenáž a stimulácia regeneračných procesov. K tomu dochádza vtiahnutím kožnej riasy do pracovného priestoru špeciálnej liečebnej "žehličky a vysávača celulitídy". Na pokožku mechanicky pôsobí špeciálny motorizovaný valček a klapka, ktoré spolu vytvárajú takzvanú „vákuovú vlnu“.

chcem vedieť viac >>