ANTERA 3D

Antera 3D™ umožňuje dvojrozmerný a trojrozmerný náhľad na snímky, zväčšovanie (zoom), nakláňanie a posúvanie podľa individuálnych požiadaviek zobrazenia kritických oblastí snímok.

2D a 3D náhľad

Najmodernejšia optická spektroskopická technológia Antera umožňuje 2D a 3D analýzu a širokospektrálnu analýzu epidermis a dermis. Počas niekoľkých sekúnd Vám získaná snímka prezradí, aká je hrúbka vašej pokožky, hĺbka vrások a aký je stupeň slnečného poškodenia pokožky, pigmentácie a začervenanie. Rovnakú snímku je možné získať po absolvovaní lekárskeho a estetického zákroku. Získate tak objektívny obraz stavu vašej pleti.

Meranie koncentrácie melanínu a hemoglobínu

Vďaka širokospektrálnej technológii a 3D mapovaniu povrchu kože je analýza pigmentu a melanínu veľmi presná.

Antera 3D™ vyniká v porovnávaní snímok „ pred a po“. Vďaka tejto schopnosti môžete vidieť presné rozdiely v priebehu ošetrení. Poskytneme Vám priamu grafickú odpoveď. Napríklad – „55% zníženie obsahu melanínu v pokožke.“ Antera 3D™ zhotoví skutočné kvantitatívne meranie hrubosti kože a jej štruktúry. Meria dĺžku, šírku a hĺbku vrások a záhybov. Zhodnotí poškodenia kože, umožňuje monitoring zlepšenia po laserových zákrokoch, dermálnych výplniach, IPL a ďalších estetických zákrokoch.

Viac informácii o Antera 3D™ nájdete na: www.miravex.com

Najmodernejšia optická spektroskopická technológia Antera umožňuje 2D a 3D analýzu a širokospektrálnu analýzu epidermis a dermis. Prístroj vyniká v porovnávaní snímok „ pred a po“. Vďaka tejto schopnosti môžete vidieť presné rozdiely v priebehu ošetrení. Poskytneme Vám priamu grafickú odpoveď.