SmoothShapes

Inovátorský prístroj SmoothShapes (Elemé Medical USA) prináša zásadný prelom v boji proti celulitíde. Prístroj s aplikačnou hlavou photomology je výsledkom dlhoročného patentovaného výskumu. Kombinuje dynamický laser a svetelnú LED energiu s mechanickou masážou kontúrovacími valčekmi. Cielene tak zasahuje časti tkaniva zodpovedajúce za stupeň závažnosti celulitídy a dosahuje dlhodobé výsledky. Jemne modifikuje obnovu buniek a zlepšuje funkčnosť tkaniva.

Prístroj obsahuje tri technológie, ktoré sú súčasťou aplikačnej hlavy
Dynamický laser 915nm - je v súčasnosti jediným laserom, ktorý skvapalňuje tuk. Jeho vlnová dĺžka je presne cielená na tukové bunky v podkoží. Laserová energia teplom rozštiepi tuky, zničí membránu tukovej bunky a následne zmenší jej objem.
LED žiarenie 650nm - zaručí priepustnosť membrán tukových buniek, ktorými sa tuk dostáva z buniek von a súčasne stimuluje produkciu podkožného kolagénu a obnovuje cirkuláciu lymfy a prekrvenie ošetrenej oblasti.
Vákuová podtlaková masážna komôrka - zabezpečí odplavenie rozpusteného tuku do lymfatického systému a rozruší medzibunkové septá.

Táto metóda je certifikovaná najvyšším celosvetovým štandardom bezpečnosti a efektivity - americkým Úradom pre kontrolu potravín a liečiv FDA.

Odborníci o SmoothShapes

“SmoothShapes je prvý z viac než 10 prístrojov, ktoré sme behom niekoľkých rokov testovali a ktorý naozaj funguje v boji proti celulitíde. Prístroj s duálnou vlnovou dĺžkou má na celulitídu presne ten účinok, ktorý sme dlho hľadali. Indikujeme SmoothShapes aj po klasickej liposukcii, hlavne tam, kde liposukcia vytvorila nerovnosti. SmoothShapes nielenže vyhladí celulitídnu pokožku, ale v priemere o 3cm zmenší obvod stehien,“ Doc. MUDr. Robert Weiss. Prezident americkej dermatochirurgickej spoločnosti.

“Túžite po dlhodobých výsledkoch v boji s celulitídou? Konzultujte to s dermatológmi! Existuje niekoľko ambulantných procedúr, ktoré majú v tomto smere vynikajúce výsledky,“ prezrádza MUDr. Cheryl Karcher zo Saddick Dermatology Centra v New Yorku. Endermológia FDA, ktorá využíva sanie a masáž k odstráneniu tukových vankúšov zvýšením cirkulácie, je stále mnohými odborníkmi považovaná za zlatý štandard.

„Prístroj je založený na laserovej energii, ktorá zmršťuje objemné tukové bunky. LED technológiou prichádza k spevneniu a obnove kolagénových vlákien a masážne vákuové komôrky zlepšujú krvnú cirkuláciu v danej oblasti. Po ôsmich aplikáciách (za štyri týždne) budete mať hladkú, pevnú a vypnutú pokožku. Ak trpíte celulitídou vyššieho stupňa, uvidíte ešte výraznejšie zlepšenie,“ prezrádza Dr. Karcher. Magazín SHAPE, USA, 06/2009

“Klienti môžu vidieť podstatné zlepšenie stavu celulitídy nielen bezprostredne po zákrokoch, ale aj v nasledujúcich 3-6 mesiacoch po poslednej procedúre, a to z dôvodu prebiehajúcej remodelácie kolagénu,“ MUDr. Vivien Bucay. Dermatovenerológ, San Antonio, TX, USA. Diplomate American Board of Dermatology.

Viac informácii o Endermolifte nájdete na www.cynosure.com

Inovátorský prístroj SmoothShapes (Elemé Medical USA) kombinuje dynamický laser a svetelnú LED energiu s mechanickou masážou kontúrovacími valčekmi. Cielene tak zasahuje časti tkaniva zodpovedajúce za stupeň závažnosti celulitídy a dosahuje dlhodobé výsledky.