--------------

THERMAGE CPT (nová generácia patentovanej rádiofrekvencie)

Je jediný prístroj na trhu s FDA certifikátom pre neinvazívny zákrok na očných viečkach, vráskach a pre zlepšenie vzhľadu celulitídy. Je dostupný vo viac ako 100 krajinách sveta a vo svojej praxi ho využíva vyše 2 300 lekárov. Thermage CPT má na svojom konte viac než 50 patentov na vlastnú rádiofrekvenčnú technológiu. Klinické štúdie preukazujú jeho vynikajúce výsledky.

Thermage CPT (nová generácia) je neinvazívna technológia s efektom zodpovedajúcim plasticko-chirurgickým zákrokom. Vypína a kontúruje kožu počas jedinej aplikácie - bez chirurgie, anestézie, injekcií a bez rekonvalescencie. Významne znižuje výskyt vrások a výrazne zlepšuje pružnosť kože. V porovnaní s klasickým faceliftingom má Thermage CPT množstvo výhod. Predovšetkým nevyžaduje anestéziu, je menej bolestivý, nevznikajú po ňom jazvičky, nepotrebujete čas na rekonvalescenciu a má neporovnateľne nižšie percento výskytu komplikácií a vedľajších efektov.

Thermage liečba využíva unikátnu rádiofrekvenciu, ktorá bezpečne zohrieva hlbšie vrstvy kože tak, aby stimulovala tvorbu kolagénu ako aj rast nového kolagénu.

Nová vibračná aplikačná koncovka spolu s vylepšeným algoritmom aplikácie energie striedajúca rádiofrekvenčné pulzy s dávkou chladenia verne napodobňuje transkutánnu elektrickú nervovú stimuláciu (TENS), ktorá blokuje nervovú odozvu mozgu a zvyšuje tak komfort zákroku. Vylepšené aplikačné koncovky zvyšujú distribúciu tepla v tkanivách a jeho rovnomernosť. Väčší objem tkaniva je objemovo prehriaty na cielenú teplotu. Údaje z klinických štúdií potvrdzujú, že Thermage CPT prehreje štvornásobne viac tkaniva na požadovanú terapeutickú teplotu ako iné technológie.

Viac informácii o Thermage CPT nájdete na www.thermage.com

Je jediný prístroj na trhu pre neinvazívny zákrok na očných viečkach, vráskach a pre zlepšenie vzhľadu celulitídy. Thermage CPT (nová generácia) je neinvazívna technológia s efektom zodpovedajúcim plasticko-chirurgickým zákrokom. Vypína a kontúruje kožu počas jedinej aplikácie - bez chirurgie, anestézie, injekcií a bez rekonvalescencie.