--------------

THERMAGE CPT TOTAL TIP (2014)

Thermage CPT: Comfort Pulse Technology s novými účinnejšími koncovkami Total Tip

Ďalšia generácia Thermage CPT-Total Tip prináša vynovenú, komfortnú a oveľa účinnejšiu technológiu, ktorá je v súčasnosti svetovou jednotkou estetickej medicíny. Už po prvom ošetrení môžeme pozorovať výrazné výsledky a počas jedného roka sa vďaka neokolagenéze v pokožke ešte zvýrazňujú. Efekt neinvazívneho zákroku vydrží vo vysokej kvalite niekoľko rokov, v závislosti od stavu pleti a individuálneho procesu starnutia pokožky každého klienta.

Nová trieda koncoviek Total Tip využíva tvz. volumetrické ložiskové prehriatie tkaniva. V porovnaní s predchádzajúcimi koncovkami vytvára až dvojnásobne väčší objem vo väčšej hĺbke a vyššej teplote ošetrenej oblasti, čo spôsobuje viditeľnejší a výraznejší výsledok v omladení a vypnutí pokožky.

Total Tip je výsledkom patentovaného výskumu nových dielektrických membrán, ktorých vlastnosti využíva.

Viac informácii nájdete na www.thermage.com

Napísali o nás

24. 05. 2011, 08:12 (internet)
Nová generace americké technologie THERMAGE CPT vstupuje dnešním dnem na náš trh. První instalace za přítomnosti švédského specialisty proběhla na Privátní dermatologicko-laserové klinice TOMAR MUDr. Adriany Tomekové v Bratislavě.
THERMAGE CPT, nejpopulárnější neinvazivní facelift hollywoodských hvězd, je unikátním patentovaným systémem, který přináší finální řešení vždy po jediné aplikaci.

Ďalšia generácia Thermage CPT-Total Tip prináša vynovenú, komfortnú a oveľa účinnejšiu technológiu, ktorá je v súčasnosti svetovou jednotkou estetickej medicíny. Už po prvom ošetrení môžeme pozorovať výrazné výsledky a počas jedného roka sa vďaka neokolagenéze v pokožke ešte zvýrazňujú.