LPG Alliance - ošetrenie tela - NOVINKA!

Cellu M6® ALLIANCE - NOVÁ PATENTOVANÁ TECHNOLÓGIA LPG®

 

Predstavujeme revolučnú kombináciu dvoch technológií, ktoré ponúkajú jedinečné výsledky a komplexné účinky na postavu prostredníctvom účinnej starostlivosti pre zoštíhlenie a omladenie. Dokonalá kombinácia dvoch patentovaných technológií LPG® – motorizovaného valčeka s motorizovanou klapkou a synchronizovaného sekvenčného vákua – poskytuje úplne nový spôsob automatického aktivovania kožného tkaniva.

chcem vedieť viac >>

Sensations Orientales

Špeciálne telové ošetrenie inšpirované orientom

Predastavujeme nové relaxačné, exotické, podmanivé unisex ošetrenie s orientálnou voňou.

Obsahuje hviezdne účinné látky ako Jantár, ktorý vzniká fosilizáciou živice niektorých ihličnatých stromov. Ďalej obsahuje Ďatlu, ovocie z palmy, pôvodom zo Severnej Afriky, je bohatá na cukry a vitamíny a je známa pre svoje protizápalové vlastnosti, upokojenie a vyhladenie. Vôňa ako pozvanie na cestu plnú emócií. Jantár a Myrta, teplé a sladké tóny na drevitom základe.

chcem vedieť viac >>

Excellence ritual Secrets de Sothys®

Doteraz žiadne ošetrenie pleti nebolo také efektívne!

Od prvéhodotyku Secrets ošetrenia je tvár neskutočne krásna a vy sa cítite hlboko zrelaxovaná.

Vedecko - technický pokrok v kozmetológii spojený s výnimočnými zážitkami pre vaše zmysly, to je Secrets de Sothys. Pri príležitosti 70. výročia, Sothys vyzdvihuje ten najcennejší kvet, Sothys ružu, špeciálne vytvorenú na počesť svojho zakladateľa pána Bernarda Masa. Zároveň sa stala bezkonkurenčným zdrojom inšpirácie pre jedinečný krém, La Creme 128 a výnimočný rituál pre tvár a telo.

chcem vedieť viac >>

Inspiration art & beauté

Špeciálne telové ošetrenie pôsobiace na všetky zmysly.

Objavte zmyslové zážitky pre telo od Sothys Paris a nechajte sa zlákať poznaním nového telového ošetrenia Inspiration art & beauté.

Krása inšpirovaná umením, nová senzorická paleta a unikátny protokol, v ktorom sa kombinujú farby, exkluzívne masážne ťahy a rezonujúci dizajn. Ponúka maximálny relax a uvoľnenie zmyslov s jemnou aromatickou vôňou, garantujúcou únik z reality do sveta pohody a pokoja. Po ošetrení bude vaša pokožka, hydratovaná, jemná a vyživená.

chcem vedieť viac >>

Laserová epilácia

Výsledkom laserovej epilácie je trvalá redukcia ochlpenia (degenerácia vlasovej cibuľky). Laserový lúč sa zachytí v cibuľke chĺpku a tepelnou deštrukciou zničí chĺpok v aktívnej fáze rastu.

Zákrok je časovo nenáročný a komfortný. Pocítite iba jemné pichnutie na povrchu pokožky. Diódový laser má vlastné chladenie, ktoré v momente, keď vystrelí lúč, pokožku aj podchladí.

chcem vedieť viac >>

Odstránenie cievok

Cievky odstraňujeme laserom alebo IPL (pulzným svetlom). Laser úspešne odstraňuje cievky na tvári, na nohách, ale napríklad aj rosaceu, ktorej prejavom sú rozšírené cievky ale aj pľuzgieriky.

Rozšírené a presvitajúce cievy na dolných končatinách odstraňujeme moderným Nd:YAG laserom s kontinuálnym chladením. Počet ošetrení závisí od množstva a veľkosti cievok. Zákrok je možné robiť až od 18 rokov.

chcem vedieť viac >>

SmoothShapes

Svetová jednotka v odstraňovaní celulitídy a formovaní pokožky

SmoothShapes bojuje s celulitídou príjemnou masážou. Samotný zákrok je vnímaný ako relaxačná bezbolestná hĺbková masáž s príjemným pocitom tepla. Formuje postavu a spevňuje problémové časti tela. 

Procedúra je vhodná aj po liposukcii. Jej základom je svetovo patentovaná technológia, tzv. photomológia, ktorá zabezpečuje dlhodobý efekt. Obvod ošetrených častí tela dokáže zmenšiť v priemere od 3 do 8 cm.

chcem vedieť viac >>

Lipomassage

Odstránenie celulitídy a formovanie postavy

Lipomassage spája príjemné s užitočným a z celulitídy vás doslova vymasíruje. Pohybom špeciálneho masážneho valčeka spúšťa spaľovanie tukov, vytvára nový kolagén a elastín, ktoré zaručujú pevnejšiu a pružnejšiu pokožku.

Bojuje so všetkými typmi celulitídy. Pomôže pri prvých náznakoch pomarančovej kože, ale aj ženám, ktoré trápi 2., 3. alebo 4. stupeň celulitídy.

chcem vedieť viac >>

Odstránenie nadmerného potenia (hyperhidrózy)

Ak trpíte nadmerným potením bez preukázania organickej alebo psychickej príčiny, je tu veľká pravdepodobnosť, že ide o emocionálnu hyperhidrózu (nadmernú tvorbu potu) pri emóciách ako sú: stres, nervozita, strach, napätie, radosť).

Efektívnym a dostupným riešením tohto problému je aplikácia botulotoxínu.

chcem vedieť viac >>