--------------

Excellence ritual Secrets de Sothys®

Doteraz žiadne ošetrenie pleti nebolo také efektívne! Od prvéhodotyku Secrets ošetrenia je tvár neskutočne krásna a vy sa cítite hlboko zrelaxovaná.

Vedecko - technický pokrok v kozmetológii spojený s výnimočnými zážitkami pre vaše zmysly, to je Secrets de Sothys. Pri príležitosti 70. výročia, Sothys vyzdvihuje ten najcennejší kvet, Sothys ružu, špeciálne vytvorenú na počesť svojho zakladateľa pána Bernarda Masa. Zároveň sa stala bezkonkurenčným zdrojom inšpirácie pre jedinečný krém, La Creme 128 a výnimočný rituál pre tvár a telo.

Starnutie ovplyvňuje veľa faktorov: Genetika, prostredie a výživa. Ženy od 30/35 roku života si uvedomujú, že mladistvosť je delikátnou a vzácnou záležitosťou. Aby mohli Laboratória Sothys reagovať na túto potrebu žien, vyvinuli maximálne prepracovanú technológiu pre boj proti starnutiu a stresu. Táto formula dokonalej alchýmie medzi potešením a pohodlím v sebe skrýva tajomstvo mladosti... Tajomstvo medzi ženami... a Sothys.

 

RUŽA, POKLAD MEDZI KVETMI

Pri príležitosti 70. výročia, Sothys vyzdvihuje ten najcennejší kvet, Sothys ružu, ktorá sa stala bezkonkurenčným zdrojom inšpirácie pre jedinečný krém, La creme 128 a výnimočný rituál pre tvár a telo v kabíne.

Sothys, majster v profesionálnych procedúrach sa zameriava za posledných 70 rokov na neodolateľné textúry, vďaka čomu je každá aplikácia produktu skutočne unikátna a nezabudnuteľná skúsenosť, spojená s krásou a oddychom.

Pokročilý výskum Sothys čerpal zo srdca prírody a špičkových vedeckých poznatkov, aby odhalil to najlepšie z vedy a mohol všetkých ženám ponúknuť jedinečný 360° omladzujúci účinok.  

Exkluzívne duo kmeňových buniek Sothys ruže a vzácneho oleja porcelánového kvetu, majú za úlohu chrániť mladý vzhľad pleti a obnovovať integritu pleti. Extrakt z listov broskyne je skutočným trénerom buniek pre posilnenie obranyschopnosti pleti.

 

Secrets LaCreme128 Fr

 

Objavte Excellence Ritual Secrets de Sothys

Excellence ritual Secrets de Sothys elegantne a štýlovo kombinuje účinné látky pre unikátne ošetrenie, ktoré prináša nezabudnuteľný zážitok a účinok:

Profesionálne telové ošetrenie v 3 krokoch: po Predzvesti prebudenia so špeciálnymi masážnymi ťahmi, nasleduje Posilňujúci zrniečkový píling s čiastočkami cukru pre jemnú a zamatovú pokožku a záver patrí Telovej masáži s Výživným masážnym telovým maslom, ktorá vás prenesie do hlbokej relaxácie.

Tvárový rituál v 8 krokoch spája Senzorické odstránenie make-upu, ultra-efektívny peeling, Výnimočnú masáž, Vysoko účinné masky, chledivé vyhladenie s porcelánovými lyžičkami ponorenými v ľade a na záver Zvýraznenie krásy aplikáciou Zamatového vypĺňača.

10 tvárových a telových masážnych postupov s novou exkluzívnou technikou, ktorá je špecifická pre Sothys. Liftoplastie sa skadá z hlbokého hnietenia tváre a pleť zostáva vyhladená a vrásky sú vyplnené.

 

TRVANIE:

  • Tvárový a telový rituál: 2h 30min
  • Tvárový rituál: 1h 30min
  • Telový rituál: 1h

22 2

© Copyright Sothys