Lipomassage

Odstránenie celulitídy a formovanie postavy

Lipomassage spája príjemné s užitočným a z celulitídy vás doslova vymasíruje. Pohybom špeciálneho masážneho valčeka spúšťa spaľovanie tukov, vytvára nový kolagén a elastín, ktoré zaručujú pevnejšiu a pružnejšiu pokožku.

Bojuje so všetkými typmi celulitídy. Pomôže pri prvých náznakoch pomarančovej kože, ale aj ženám, ktoré trápi 2., 3. alebo 4. stupeň celulitídy.

Podstatné je, že Lipomassage dokáže riešiť aj najťažšiu formu celulitídy, ktorá už nie je len estetickým, ale aj zdravotným problémom. Výsledkom môže byť zlepšenie stavu pokožky až o dva stupne.

 osetretrenie-lipomassage

Okrem ošetrenia celulitídy je táto špeciálna masáž vhodná aj na formovanie postavy. Najmodernejší lekársky prístroj Cellu M6 Integral je vylepšený o anti-age efekt. Obnovuje bunky, vďaka čomu je pokožka po zákroku omladená. Výsledky procedúry ocenia aj mamičky po pôrode. Lipomassage totiž pomáha vyhladzovať ovisnutú pokožku na brušku.

Počet ošetrení je individuálny. Záleží od toho, akým stupňom celulitídy pacientka trpí. Pred ošetrením si Vás pozorne prezrieme, odmeriame, prípadne nafotíme. Potom odporučíme konkrétny plán ošetrenia.

V priemere však už v polovici celej kúry, teda po 4. – 5. ošetrení, pozorujeme viditeľné zmeny. V prípade, že je celulitída rozsiahlejšia, prvá kúra sa zopakuje v rovnakom intervale, teda 2x týždenne. Potom už odporúčame len udržiavacie terapie – dve až tri za mesiac. Ošetrenie je celotelové, pacientka má na sebe overal.

Zhrnutie:

  • 1 kúra = 10 ošetrení
  • Interval: 2x týždenne
  • Dĺžka jedného ošetrenia: 35 minút
  • Ošetrenie je bezbolestné
  • Obmedzenia: tehotenstvo, onkologické ochorenia, akútny zápal ciev dolných končatín, hernia

   

Lipomassage bojuje so všetkými typmi celulitídy. Pomôže pri prvých náznakoch pomarančovej kože, ale aj ženám, ktoré trápi 2., 3. alebo 4. stupeň celulitídy.