3D BUNKOVÝ LIFTING

Svetová novinka bez chirurgického zákroku iba v TOMARE

Táto neinvazívna omladzujúca procedúra výrazne rekonštruuje bunky v pokožke a zlepšuje kvalitu kolagénových a elastických vlákien.

Výsledkom je prirodzený mladistvý vzhľad.

Postup terapie

Do pokožky najskôr ultrazvukovou sonoforézou neinvazívne aplikujeme kmeňové bunky. Potom ju pomocou infračerveného LUX lasera ošetríme a nakoniec použijeme intenzívne pulzné svetlo a diodové polarizované svetlo. Rozsah vlnových dĺžok aplikovaný do pokožky je dostatočne veľký na to, aby došlo k redukcii a zjemneniu vrások v okolí očí, úst, ku spevneniu kontúr tváre, farebnému zjednoteniu a vypnutiu pleti.

Terapia je určená pre klientov v strednom a vyššom veku. Výsledkom je prirodzený a mladistvý vzhľad, ktorý sa spätne odráža na zdravom sebavedomí a duševnej harmónii. 3D bunkový lifting si nevyžaduje žiadnu rekonvalescenciu. Ošetrenie tváre trvá približne 30 minút. Je vhodný na omladenie tváre, krku, dekoltu aj rúk.

Terapiu môžete absolvovať počas celého roka. Odporúčané sú 4 ošetrenia v mesačných intervaloch. Efekt mladej a pevnej pokožky vydrží približne 2 roky.

3D bunkový lifting oslovil aj známu moderátorku Kvetku Horváthovú, ktorá sa rozhodla vyskúšať ho na vlastnej koži. Hoci jedna kúra pozostáva zo 4 ošetrení, Kvetka tvrdí, že mladšia odchádzala už po prvom.

   

MUDr. Adriana Tomeková

"Touto novinkou som sa inšpirovala v Južnej Amerike, kde estetická medicína zaznamenala za posledné roky výrazný rozvoj. 3D bunkový lifting spúšťa neokolagenézu a obnovu fibroblastov, teda tvorí nové kolagénové bunky a zlepšuje elasticitu pokožky. Syntetické kmeňové bunky udržujú prirodzený lesk a pH pokožky, hydratujú ju, vyživujú a pomáhajú v obmene fibroblastov. Aplikujeme ich neinvazívne."

Kvetka Horváthová

moderátorka

"Som na obraze, čo ma živí, a do istej miery je mojou povinnosťou vyzerať dobre. A zase ruku na srdce. Som žena a chcem sa páčiť. Už po prvom ošetrení som mala úplne hebučkú pleť, rozšírené póry sa stratili a hlavne som nevyzerala tak unavene, ako keď som do ambulancie doktorky Tomekovej vchádzala."