ANTERA 3D

Odborné vyšetrenie pokožky v 3D analýze spektroskopickým prístrojom ANTERA 3D.

Najmodernejšia optická spektroskopická technológia Antera3D umožňuje 2D a 3D analýzu a širokospektrálnu analýzu epidermis a dermis. Počas niekoľkých sekúnd Vám získaná snímka prezradí, aká je hrúbka vašej pokožky, hĺbka vrások a aký je stupeň slnečného poškodenia pokožky, pigmentácie a začervenania.

Rovnakú snímku je možné získať po absolvovaní lekárskeho a estetického zákroku. Získate tak objektívny obraz stavu vašej pleti.

2D a 3D náhľad

Antera 3D™ umožňuje dvojrozmerný a trojrozmerný náhľad na snímky, zväčšovanie (zoom), nakláňanie a posúvanie podľa individuálnych požiadaviek zobrazenia kritických oblastí snímok. Vďaka širokospektrálnej technológii a 3D mapovaniu povrchu kože je analýza pigmentu a melanínu veľmi presná.

Prístroj vyniká v porovnávaní snímok „ pred a po“. Vďaka tejto schopnosti môžete vidieť presné rozdiely v priebehu ošetrení. Poskytneme Vám priamu grafickú odpoveď. Napríklad – „55% zníženie obsahu melanínu v pokožke.“ Antera 3D™ zhotoví skutočné kvantitatívne meranie hrubosti kože a jej štruktúry. Meria dĺžku, šírku aj hĺbku vrások a záhybov. Zhodnotí poškodenia kože, umožňuje monitoring zlepšenia po laserových zákrokoch, dermálnych výplniach, IPL a ďalších estetických zákrokoch.

antera pic

Prístroj vyniká v porovnávaní snímok „ pred a po“. Vďaka tejto schopnosti môžete vidieť presné rozdiely v priebehu ošetrení. Poskytneme Vám priamu grafickú odpoveď.