--------------

ENERGIZUJÚCE OŠETRENIE so Sibírskym ženšenom

Intenzívne procedúry SOTHYS Paris

Pleť začína už svoje prvé dni života so svojou vlastnou zásobou energie, ktorá je zdrojom jej žiarivosti pre roky, ktoré ešte len prídu. Ak však pleť o svoju energiu príde, stráca aj svoju žiarivosť. Skôr alebo neskôr sa začnú prejavovať známky starnutia. 

Na základe tohto pozorovania Sothys vyvinul tzv. Fil de vie™ princíp: Doplnenie a ochrana zásob energie z mladosti pre zachovanie žiarivosti a krásy pleti v každom veku.

V základnom jadre každej formuly v energizujúcej produktovej rade, kombinuje pokročilý výskum Sothys extrakt zo sibírskeho ženšenu so špecifickými aktívnymi zložkami. Sibírsky ženšen - základ mladosti, nazývaný tiež ako tajná bylinka Rusov, dopĺňa a ochraňuje zásoby energie v pokožke.

Energizujúca intenzívna kúra so sibírskym ženšenomso špeciálnym postupom a novými masážnymi ťahmi dodáva pokožke silu, rozžiaruje pleť, zosilňuje účinky ďalších kozmetických ošetrení a prípravkov na domáce použitie. Ošetrenie je pre všetky typy pleti, všetky vekové kategórie, po celý rok rovnako pre ženy aj mužov.

 

Dĺžka trvania: 1h 30 min.

Cena: 70 €

 

Sothys Energy web

© Copyright Sothys