GOLD ANTI-AGING THERAPY

Luxus pre Vašu pokožku

Gold terapia ponúka komplexný anti-aging. Ošetrenie sa vykonáva najnovším laserom M22 LUMENIS/USA/. Nájdete ho exkluzívne na klinike TOMAR.

Táto terapia zjemňuje vrásky, vypína pokožku, odstraňuje pigmentácie, cievky, rozšírené póry a ďalšie nedostatky. Ošetrenie je ambulantné, neinvazívne, bezbolestné a má dlhodobý efekt.

Vašu tvár najprv ošetríme lekárskym IPL žltým svetlom, ktoré pôsobí na pigmentové škvrny, cievky, jemné vrásky a sčasti aj na póry. Neskôr po pokožke prechádzame infračerveným IPL svetlom, ktoré sa sústredí na kolagénové a elastické vlákna. Nasleduje infračervený laser. Ten remodeluje kolagén a účinkuje na hlbšie vrásky a jazvičky. V ešte hlbšej vrstve pokožky regeneruje bunky. Po laserovom ošetrení Vám sestrička vmasíruje do pokožky ampulku s vitamínmi E alebo A prípadne C. Pôsobia ako antioxidanty, ktoré taktiež spomaľujú starnutie. Na záver relaxujete pod červenou polarizovanou lampou, ktorá pleť upokojí a povzbudí kolagén k novej aktivite.

Ošetrenie tváre trvá približne 25 minút. S krkom, dekoltom a rukami je to takmer hodina. Gold terapia je vhodná pre tridsiatničky, ale aj dámy v zrelom a staršom veku. Účinkuje tiež na mužskú pokožku.

Novotvorba kolagénu je dlhodobý proces, neudeje sa zo dňa na deň. Nedá sa urýchliť pretože bunky potrebujú na obmenu čas. Omladzujúci proces obsahuje 4-6 ošetrení v závislosti od veku a stavu pokožky. Celkový efekt vydrží minimálne dva roky a viac.

Procedúra sa dá kombinovať s výplňovými implantátmi, botulotoxínom či s inou lekárskou alebo kozmetickou metódou.

Prvý raz som sa so zlatou novinkou stretla pri omladzovacích metódach na pobyte v USA počas návštevy u mojich kolegov na renomovanej klinike esteticko-plastickej chirurgie v Houstone. Jej výsledky ma tak nadchli a presvedčili, že som sa rozhodla dopriať tento luxus aj Vám – svojim klientkám a klientom.“
MUDr. Adriana Tomeková