--------------

THERMAGE LIFTING

THERMAGE CPT TOTAL TIP (2014)

Thermage CPT: Comfort Pulse Technology s novými účinnejšími koncovkami Total Tip. 

Ďalšia generácia Thermage CPT-Total Tip prináša vynovenú, komfortnú a oveľa účinnejšiu technológiu, ktorá je v súčasnosti svetovou jednotkou estetickej medicíny.

Už po prvom ošetrení môžeme pozorovať výrazné výsledky a počas jedného roka sa vďaka neokolagenéze v pokožke ešte zvýrazňujú. Efekt neinvazívneho zákroku vydrží vo vysokej kvalite niekoľko rokov, v závislosti od stavu pleti a individuálneho procesu starnutia pokožky každého klienta.
Nová trieda koncoviek Total Tip využíva tvz. volumetrické ložiskové prehriatie tkaniva. V porovnaní s predchádzajúcimi koncovkami vytvára až dvojnásobne väčší objem vo väčšej hĺbke a vyššej teplote ošetrenej oblasti, čo spôsobuje viditeľnejší a výraznejší výsledok v omladení a vypnutí pokožky.

Total Tip je výsledkom patentovaného výskumu nových dielektrických membrán, ktorých vlastnosti využíva.

Thermage lifting vyžaduje jedno ošetrenie, ktorého výsledný efekt pretrváva niekoľko rokov. Zákrok je bez chirurgie, bez celkovej anestézie a injekcií.

Thermage CPT (nová generácia) je bezpečná neinvazívna metóda, ktorá zjemňuje vrásky a spevňuje pokožku bez skalpela, anestézy, injekcií a bez potrebnej rekonvalescencie. Dodáva jej nádych mladšieho vzhľadu, ktorý pretrváva niekoľko rokov.

Pri tejto metóde nevznikajú jazvičky a má neporovnateľne nižšie percento výskytu komplikácií a vedľajších efektov. Výsledky sú viditeľné už po jednom zákroku. Ošetrené partie pôsobia prirodzene a veľmi porovnateľne s chirurgickým faceliftingom.

Využíva patentovanú rádiofrekvenciu, ktorá zohrieva vnútorné vrstvy pokožky. Ich zohriatím sa stimuluje kolagén, ktorý sa stiahne a zosilnie. Tento proces sa nazýva denaturácia a jeho okamžitým výsledkom je dlhodobo jemnejšia a pevnejšia pokožka. Efekt je najlepšie viditeľný po 4 až 6 mesiacoch, čo súvisí s tvorbou nového kolagénu.

Thermage CPT nemá medzi rádiofrekvenciami alternatívu ani porovnanie - žiadny iný zákrok neaplikuje energiu a neprehrieva tkanivo tak hlboko. Výborné výsledky boli preukázané v modelovaní tvárových kontúr a dosiahnutí mladej, pevnej a pružnej pokožky.

Procedúra môže trvať 30 minút alebo až 2 hodiny. Záleží na liečenej oblasti. Počas liečby budete cítiť teplo i chladenie.

Thermage Vám dodá prirodzený lift, oživí, napne a spevní pokožku

Tvár

Spevňuje kontúry, zlepšuje textúru celej Vašej tváre
Redukuje vrásky a ochabnutú kožu pod sánkou

Oči

Spevnenie, vyhladenie pokožky horných a dolných viečok
Zjemňuje mimické vrásky okolo očí
Vyhladzuje pokožku okolo očí

Viac informácií: www.thermage.com

{youtube}aEFXHwbtbNM{/youtube}

 

Tvár

face01 thumb   face02 thumb   face03 thumb

 

Oči

eyes01 thumb   eyes02 thumb 

 

Telo

body01 thumb   body02 thumb   body03 thumb   

body04 thumb   body05 thumb

MUDr. Adriana Tomeková

"Už po prvom ošetrení môžeme pozorovať výrazné výsledky a počas jedného roka sa vďaka neokolagenéze v pokožke ešte zvýrazňujú. Efekt neinvazívneho zákroku vydrží vo vysokej kvalite niekoľko rokov, v závislosti od stavu pleti a individuálneho procesu starnutia pokožky každého klienta."

 

Zora-Czoborova

Zora Czoborová

fitnesska

„Myslím si, že ženy by nemali čakať príliš dlho. Mnohé dámy odsúvajú omladzujúce procedúry a donekonečna sa uisťujú v tom, že ešte majú čas, že na niečo také ešte predsa nemajú vek. Naopak, ja si myslím, že po konzultácii s odborníkmi by sa predovšetkým neinvazívne zákroky mali riešiť v predstihu. Lebo práve takáto starostlivosť má v moci spomaliť starnutie a zabezpečiť, že pokožka je vyživená a vrásky sa netvoria."