--------------

2014

O zázračnom Thermage v Dobrom ráne na TV JOJ

Jedno ošetrenie - efekt omladenia na 5 rokov bez chirurgie, anestézy a injekcií. Nemožné? Zoznámte sa s Thermage liftingom. V Dobrom ráne 23. septembra predstavila MUDr. Tomeková doslova zázračnú procedúru, ktorá bojuje so starnutím tak, že si ju obľúbili aj hollywoodske hviezdy ako Brad Pitt, Demi Moore či Gwyneth Paltrow. Chcete vediet viac? Dozviete sa vo videu. 

Dobré ráno TV JOJ - znamienka a pigmentové škvrny

Po lete by sme mali pokožku odmeniť výnimočnou pozornosťou. V rámci prevencie je dôležitá hlavne diagnostika materských znamienok. V Dobrom ráne MUDr. Murárová rozprávala o dôležitosti prevencia kožných nádorov a hosťom skontrolovala dermatoskopom podozrivé znamienka. Viac o nich aj o nepríjemných pigmentových škvrnách a ich odstránení sa do zviete vo videu. 

Dámsky klub na RTVS - Bunkový laserový peeling

Novinku z estetického kongresu AAMWC 2014 v Monaku - Bunkový laserový peeling predstavila MUDr. Tomeková v Dámskom klube. Táto neinvazívna procedúra výrazne zlepšuje textúru pleti, regeneruje kožné bunky a omladzuje pokožku. Určená je pre všetky typy pleti, aj pre veľmi citlivú pokožku. Viac sa dozviete vo videu.

Feminity TV - SmoothShapes

Priamo na klinike nás navštívili redaktorky obľúbeného ženského portálu Feminity.sk. Kedže mnohé ich čatateľky a diváčky trápi nekompromisná celulitída, zaujímali sa hlavne o procedúry, ktoré tento estetický problém dokážu účinne liečiť. MUDr. Tomeková im podala všetky podstatné informácie o najmodernejšíh neivazívnych a bezbolestných metódach. Viac o SmoothShapes sa dozviete vo videu. 

Dobré ráno TV JOJ - Zbavte sa vrások bez skalpela

O najmodernejších omladzujúcich procedúrach v Dobrom ráne 9. septembra porozpávala MUDr. Murárová. Najhorúcejšie novinky zo sveta estetickej dermatológie zaujali aj diváčky, ktoré počas vysielania neustále telefonovali a mali množstvo otázok. Viac o neinvazívnych procedúrach 3D bunkový lifting a bunkový laserový peeling sa dozviete vo videu.

Feminity TV - Lipomassage

Priamo na klinike nás navštívili redaktorky obľúbeného ženského portálu Feminity.sk. Kedže mnohé ich čatateľky a diváčky trápi nekompromisná celulitída, zaujímali sa hlavne o procedúry, ktoré tento estetický problém dokážu účinne liečiť. MUDr. Tomeková im podala všetky podstatné informácie o najmodernejšíh neivazívnych a bezbolestných metódach. Viac o Lipomassage sa dozviete vo videu. 

Dobré ráno TV JOJ - Do hladka! A natrvalo.

Práve jeseň je ideálny čas pustiť sa do boja s nežiaducim ochlpením. Aj preto MUDr. Murárová 16. septembra v Dobrom ráne na TV JOJ rozprávala o laserovej a ultrazvukovej epilácii. Diváčky sa dozvedeli, aké sú výhody oboch ošetrení, ako tieto procedúry prebiehajú a aký je výsledný efekt. Predstavili sme tiež najnovší prístroj 5. generácie LIGHT SHEER DESIRE. Viac vo videu.

Dobré ráno na TV JOJ aj o celulitíde

Celulitída je večný problém, ktorý trápi predovšetkým ženy. V Dobrom ráne sme sa jej venovali 26. augusta. MUDr. Tomeková diváčkam objasnila jednotlivé stupne celulitídy a príčiny ich vzniku. Hlavne však predstavila najmodernejšie procedúry, ktoré majú moc zabojovať s nekompromisnou celulitídou efektívne. viac vo videu.

V Dobrom ráne na TV JOJ o nadmernom potení

V Dobrom ráne na TV JOJ sme sa 2. septembra rozprávali o hyperhidróze, teda nadmernom potení. MUDr. Tomeková odhalila jeho príčiny. Predstavili sme tiež rôzne stupne hyperhidrózy, ich prejavy a dostupné riešenia. Botulotoxín je nepriateľ vrások ale aj potenia. Viac sa dozviete vo videu. 

 

Navštívila nás Fashion TV

V reportáži vám bližšie predstavíme procedúry Thermage lifting s kmeňovými bunkami a obľúbenú oxygenoterapiu. Omladzujúcu procedúru Thermage si veľmi obľúbila slovenský fitnesska Zora Czoborová. Na oxygenoterapiu zas nedá dopustiť moderátorka Karin Majtánová. 

Fashion TV v TOMARE

V reportáži vám odhalíme tajomstvo krásy Kvetky Horváthovej a Marcely Molnárovej. Dozviete sa, ako funguje neinvazívna omladzujúca procedúra 3D bunkový lifting. Presvedčíte sa aj o tom, že pre krásu sa nemusí vždy trpieť. Napríklad s celulitídou vieme bojovať príjemnou masážou.