--------------

New treatments

REVOLUČNÁ NOVINKA THERMAGE FLX NA KLINIKE TOMAR

Priekopník v oblasti neinvazívnych ošetrení pre prirodzené vypnutie a omladenie pokožky.

Thermage FLX je piata generácia jedinečnej neinvazívnej technológie, ktorá je alternatívou tradičného faceliftingu. Od decembra 2022 bude dostupná na klinike Tomar, ako jediná na Slovensku! Efekt ošetrenia je porovnateľný s plasticko-chirurgickým zákrokom, avšak bez použitia skalpela. Pokožka pôsobí veľmi prirodzeným dojmom. 

Ošetrenie vypína a kontúruje pleť, zjemňuje vrásky, spevňuje pokožku v priebehu jedinej aplikácie na problémových partiách tváre, krku, dekoltu, rúk, brucha, stehien, kde došlo k ochabnutiu pokožky.

Ošetrenie Thermage FLX významne znižuje výskyt vrások a výrazne zlepšuje pružnosť kože. V porovnaní s klasickým faceliftingom má Thermage množstvo výhod, najmä však nevyžaduje anestéziu, chirurgiu, je menej bolestivý, nevznikajú po ňom jazvičky, nepotrebujete čas na rekonvalescenciu a má neporovnateľne nižšie percento výskytu komplikácií a vedľajších efektov.

„Thermage je proces, ktorý použitím patentovanej rádiofrekvencie zohrieva dermis, teda vnútorné vrstvy pokožky v krátkych intervaloch. Zohriatím vnútornej vrstvy pokožky sa stimuluje kolagén, ktorý sa tak sťahuje a zosilňuje. Tento proces sa nazýva denaturácia a jeho okamžitým výsledkom je pružnejšia a pevnejšia pokožka. Nové kolagénové vlákna sa tvoria už 4 týždne po ošetrení až do obdobia 6 mesiacov po aplikácii. Navyše, Thermage taktiež spúšťa druhý biologický proces v liečenej oblasti, známy ako liečenie rán. Zohriatím dermy a okolitého tkaniva sa iniciuje produkcia nového kolagénu, ktorý je zodpovedný za dlhodobý efekt tejto metódy. Výsledky sú okamžité a elasticita pokožky je dlhodobá. Prvé výsledky vidieť už po mesiaci od ošetrenia a neskôr, čo súvisí s tvorbou nového kolagénu. Ošetrenie je vhodné pre klientov, ktorí majú ochabnuté kontúry tváre, ochabnutú pokožku krku, ramien, brucha, kolien či zadku. Efekt neinvazívneho zákroku vydrží vo vysokej kvalite niekoľko rokov, v závislosti od stavu pleti a individuálneho procesu starnutia pokožky,“ približuje najnovšiu generáciu Thermage FLX doktorka Tomeková. 

 

TOMAR Thermage Dr Gabika

 

VÝHODY OŠETRENIA Thermage FLX

 • Výsledok je okamžitý, viditeľný už po prvom ošetrení, s tým, že sa znásobuje mesiac po zákroku a účinok sa zlepšuje a zvýrazňuje až do 6 mesiacov od ošetrenia, elasticita kože je dlhodobá
 • Ošetrenie zjemňuje vrásky, spevňuje povädnutú pokožku tváre, krku, dekoltu ale aj celého tela a dodáva jej nádych mladšieho vzhľadu
 • Až o 25 % rýchlejší čas ošetrenia vďaka novej hlavici (Total Tip 4.0), ktorá pokrýva o 33 % väčšiu plochu
 • 4 špeciálne nástavce pre použitie na tvár a celé telo
 • Môže dosiahnuť účinok, ktorého výsledný efekt pretrváva niekoľko rokov vďaka naštartovaniu neokolagenézy (novotvorby kolagénu) v pokožke
 • Zákrok je bez chirurgie, bez celkovej anestézie a injekcií, takmer bezbolestný
 • Ošetrené partie pôsobia prirodzene mladistvo a veľmi porovnateľne s chirurgickým faceliftingom alebo dermálnymi výplňami
 • Patentovaná technológia AccuREPTM umožňuje optimalizované dodávanie energie pre konzistentný výkon v reálnom čase
 • Pri tejto metóde nevznikajú jazvičky a má neporovnateľne nižšie percento výskytu komplikácií a vedľajších efektov
 • Už jedno ošetrenie (30 až 90 minút v závislosti od ošetrovanej oblasti) môže priniesť vynikajúce výsledky pre väčšinu pacientov
 • Rýchle a pohodlné ošetrenie bez potrebnej rekonvalescencie
 • Navrhnuté tak, aby poskytovalo maximálne výsledky v krátkom čase s ešte väčším komfortom pre pacienta vďaka zabudovanému chladeniu a vibráciám
 • Viaceré oblasti ošetrenia problematických ochabnutých partií (tvár, krk, dekolt, ruky, brucho, nohy)
 • Efekt neinvazívneho zákroku je maximálne prirodzený, pokožka pôsobí mladistvo a vypnuto
 • Výsledok vydrží vo vysokej kvalite niekoľko rokov, v závislosti od stavu pleti a individuálneho procesu starnutia pokožky každého klienta.

Už po prvom ošetrení budete mať pocit lepšej a pevnejšej pleti, menej viditeľné vrásky a rozžiarenú pleť. Celý postup ošetrenia je okrem toho neinvazívny a takmer bezbolestný, čiže ideálny pre každého, kto si odmieta ľahnúť pod nôž, ale napriek tomu túži po krásnej, mladistvej, sviežej a napnutej pokožke. Vďaka novým pokročilým technológiám môžete procedúry podstúpiť celoročne a najmä vtedy, keď to najviac vyhovuje vám.

 

ČASTI POKOŽKY, KTORÉ Thermage FLX OŠETRUJE:

Oči

 •            Spevňuje pokožku nad a pod očnými viečkami
 •            Zjemňuje mimické vrásky okolo očí
 •            Vyhladzuje pokožku okolo očí

Tvár, krk a dekolt

 • Spevňuje pleť a vypína ochabnuté kontúry tváre
 •           Zjemňuje vrásky a spevňuje povädnutú pokožku tváre, krku a dekolu a dodáva jej nádych mladšieho vzhľadu

Ruky

 •           Spevňuje voľnú a ovísajúcu kožu pod ramenami
 •           Redukuje tuk a zlepšuje vzhľad pomarančovej kože

Brucho

 •           Redukuje uvoľnenú kožu po tehotenstve
 •           Spevňuje kožu po úbytku hmotnosti
 •           Redefinuje spodnú časť brucha

Stehná a kolená

 •           Zjemňuje a spevňuje uvoľnenú kožu na stehnách a nad kolenami
 •           Zlepšuje vzhľad, pevnosť stehien, redukuje tuk a zlepšuje stav celulitídy

TOMAR Thermage pred a po

TECHNOLÓGIA PIATEJ GENERÁCIE THERMAGE

Thermage FLX prináša vynovenú, komfortnú a oveľa účinnejšiu technológiu novej generácie, ktorá je v súčasnosti svetovou jednotkou estetickej medicíny. Thermage je proces, ktorý použitím patentovanej rádiofrekvencie zohrieva dermis alebo vnútorné vrstvy tkaniva pokožky, ktoré sú bohaté na kolagén. Počas tohto procesu budete cítiť jemné teplo, vibrácie i chladenie. Pokožka je zohrievaná použitím rádiofrekvencie v krátkych intervaloch. Súčasne je i chladená, aby bolo ošetrenie pre klienta ešte komfortnejšie. Aplikované teplo oddeľuje molekuly vody od vláknitého kolagénu, čo spôsobuje okamžitú kontrakciu a napnutie pokožky. Zohriatím vnútornej vrstvy pokožky sa stimuluje kolagén, ktorý sa stiahne a zosilnie. Tento proces sa nazýva denaturácia a jeho okamžitým výsledkom je jemnejšia a pevnejšia pokožka, ktorá žiari mladosťou. Zredukujú sa jamky a ovisnutá koža, ktoré sú príznačné pre stenčenú starnúcu kožu.

Nová vibračná aplikačná koncovka spolu s vylepšeným algoritmom aplikácie energie striedajúca rádiofrekvenčné pulzy s dávkou chladenia verne napodobňuje transkutánnu elektrickú nervovú stimuláciu (TENS), ktorá blokuje nervovú odozvu mozgu a zvyšuje tak komfort zákroku pacienta. Vylepšené aplikačné koncovky zvyšujú distribúciu tepla v tkanivách a jeho rovnomernosť. Väčší objem tkaniva je objemovo prehriaty na cielenú teplotu.

Vyzerať mladšie bez úskalí, ktoré so sebou prináša chirurgický zákrok, je jedným z hlavných faktorov obľúbenosti Thermage nielen u žien, ale i mužov a celebrít na celom svete.

Thermage je už 18 rokov svetový líder a priekopník v oblasti neinvazívnych ošetrení pre prirodzené vypnutie a omladenie pokožky, ktorý má viac ako 70 patentov na vlastnú rádiofrekvenčnú technológiu, s viac ako 50 klinickými štúdiami. Od svojho vzniku má na konte najviac procedúr zo všetkých omladzujúcich prístrojov na celom svete, a to viac ako 2 milióny ošetrení.

Thermage 2