--------------

Dynamické výplne TEOSYAL® RHA

Dynamické výplne TEOSYAL® RHA sa prispôsobujú každému pohybu kože a pomáhajú zachovať vitalitu a jemné črty vašej tváre.

Absolútna novinka z estetického kongresu Anti-aging Medicine World Congress 2015 je tu! Spoločnosť TEOXANE Laboratories vyvinula radu výplňových materiálov TEOSYAL® RHA na báze kyseliny hyalurónovej, ktorá sa prispôsobuje každému pohybu kože a pomáha zachovať vitalitu a jemné črty vašej tváre.

Produkty rady TEOSYAL® RHA sú vhodné pre všetky oblasti tváre, ktoré sú častejšie v pohybe: pery a okolie úst, líca, nosovo-ústne vrásky, čelo, jemné vrásky v okolí očí…Každý z produktov je špecificky prispôsobený. Aplikácia produktov rady TEOSYAL® RHA vyhladí vrásky, zabezpečí optimálnu hydratáciu kože a dlhodobo zlepší jej elasticitu. Črty vašej tváre sa obnovia a tvár opäť získa svoju sviežosť.

 

uvod obrazok

 

TEOSYAL RHA 1

Trápia vás jemné vrásky okolo očí, kruhy pod očami, nerovnosti na tvári či vrásky na krku a v dekolte? Máme pre Vás jednoduché riešenie vo forme absolútnej novinky – dynamickej výplne na báze kyseliny hyalurónovej - TEOSYAL RHA 1. Tento jedinečný produkt patrí do rady inovatívnych dynamických výplňových materiálov – TEOSYAL RHA. V čom je táto rada výnimočná? Pri jej navrhovaní  a vývoji sa švajčiarska spoločnosť TEOXANE Laboratories zamerala na fakt, že naša tvár je počas celého dňa v neustálom pohybe. Naša krása teda nie je statická, ale má dynamické rozmery. Nová rada výplňových materiálov TEOSYAL RHA sa prispôsobuje každému pohybu vašej kože a pomáha zachovať vitalitu a jedinečné výrazy vašej tváre.

Produkt TEOSYAL RHA 1 má výnimočnú schopnosť natiahnuť sa a prispôsobiť sa akýmkoľvek pohybom tváre, čo je veľmi dôležité napríklad pri úsmeve alebo iných výrazoch, pri ktorých používate intenzívnu mimiku. TEOSYAL RHA dokonale vypĺňa vrásky a jemné záhyby nielen na vašej tvári, ale aj na krku či v dekolte. Jeho zloženie vám zaručí optimálnu hydratáciu pokožky a dlhotrvajúce zlepšenie jej elasticity. Neváhajte, vďaka pridanému anestetiku - lidokaínu bude aplikácia s produktom TEOSYAL RHA 1 takmer bezbolestná.

 

TEOSYAL RHA 2

Aj vy pri pohľade do zrkadla objavujete stále viditeľnejšie vrásky, línie alebo vás trápia nesúmerné či úzke pery? Skoncujte s tým! Prirodzené vyhladenie vrások a línií na počkanie, to je novinka na trhu – dynamická výplň na báze kyseliny hyalurónovej TEOSYAL RHA 2, ktorá sa vďaka inovatívnej technológii výroby dokonale prispôsobí každodennej mimike a pohybom vašej tváre. Rada švajčiarskych výplňových materiálov TEOSYAL RHA otvára novú éru v estetickej medicíne – éru dynamickej estetiky.

S produktom TEOSYAL RHA 2 sa dajú jednoducho a rýchlo vyhladiť nosovo-ústne vrásky, vrásky na čele a lícach alebo vrásky okolo úst. Tento produkt je zároveň naozajstný expert na zväčšenie pier. Dokonale sa prispôsobí každému úsmevu, špúleniu pier či artikulácii, navyše aplikovaný materiál nebudete vôbec cítiť ani pri bozkávaní. Čerešničkou na torte je fakt, že po aplikácii skoro vôbec neopúcha a takmer okamžite sa stáva súčasťou vašej kože. Pridané anestetikum - lidokaín pre maximálny komfort počas injektovania je pre radu TEOSYAL RHA samozrejmosťou!

 

TEOSYAL RHA 3

Už dlhšie premýšľate nad hlbokou vráskou hnevu na čele či výraznými vráskami, ktoré vekom, chtiac-nechtiac, prichádzajú? Odrádza vás obava, že výsledok aplikácie nebude prirodzený a výraz vašej tváre bude umelý? Tak práve pre vás je tu nový výplňový materiál na báze kyseliny hyalurónovej - TEOSYAL RHA 3. Líder vo výrobe výplňových materiálov, švajčiarska spoločnosť TEOXANE Laboratories, uviedla na trh radu dynamických výplní TEOSYAL RHA len tento rok a okamžite sa stala hitom na celom svete! Predstavuje absolútnu špičku medzi výplňovými materiálmi a je výsledkom vyše 10 ročného výskumu a know-how spoločnosti TEOXANE Laboratories. V čom je rada TEOSYAL RHA výnimočná? Výsledky ošetrenia sú maximálne prirodzené, nielen ak je vaša tvár v kľude, ale aj pri akomkoľvek pohybe tváre. Môžete sa tak mračiť, usmievať, vyjadrovať svoje pocity, stále budete vyzerať prirodzene, ale vaše vrásky budú preč!

Produkt TEOSYAL RHA 3 je skvelým bojovníkom proti všetkým hlbokým vráskam na tvári, ale môžete ho využiť, aj keď si želáte dodať výraznejší objem vašim perám. Pri aplikácii sa nemusíte obávať ani bolesti, keďže pridané anestetikum – lidokaín zabezpečí takmer bezbolestné injektovanie. A to všetko s minimálnym opuchom  a maximálne prirodzene!

 

TEOSYAL RHA 4

Pôsobíte neustále unavene, vekom vaša koža poklesla a na tvári sa vám vytvorili hlboké vrásky? Môže za to  fakt, že počas nášho života sa objem na tvári posúva smerom nadol. Zatiaľ čo plné líca, pekne klenuté obočie, výrazné lícne kosti a brada symbolizujú mladosť a sviežosť, vo vyššom veku nastávajú zmeny. Líčka máme prepadnuté, vytvárajú sa na nich rôzne ryhy, zároveň klesajú aj očné viečka, koža je ochabnutá, väčšina objemu sa nachádza v dolnej časti tváre a kontúry brady a sánky sa strácajú. Možno ste už uvažovali nad využitím estetickej medicíny, no odrádzala vás možná bolesť, neprirodzené výsledky, strnulá mimika po ošetrení alebo možné opuchy. Vďaka prevratnej novinke – dynamickému výplňovému materiálu TEOSYAL RHA 4 sa neželaných účinkov báť nemusíte. Tento produkt je súčasťou rady výplní na báze vysoko čistej kyseliny hyalurónovej TEOSYAL RHA. Švajčiarska spoločnosť TEOXANE Laboratories si na jej vývoji dala naozaj záležať a spolu s vedcami z francúzskej univerzity v Grenoble vytvorili prevratnú radu vysoko kvalitných dynamických výplní. Sú výnimočné tým, že krásu vnímajú ako dynamický element. Nie sme krásne len keď máme tvár v kľude, ale náš osobitý šarm vytvára náš úsmev, spôsob ako sa mračíme, artikulujeme či zívame. Výplne z rady TEOSYAL RHA zachovávajú všetky naše jedinečné výrazy tváre, no zároveň vypĺňajú vrásky, zlepšujú elasticitu kože, zabezpečia optimálnu hydratáciu a dodajú tvári stratený objem. Vďaka pridanému anestetiku – lidokaínu injektovanie takmer nepocítite a výnimočné zloženie týchto produktov naviac zabezpečí minimálny opuch.

Výplňový materiál TEOSYAL RHA 4 je jedinečný tým, že má vysokú schopnosť odolať tlaku, ktorý na aplikovanú výplň vyvíja naša koža. Zároveň je však elastický a prispôsobuje sa pohybom tváre. Je vhodný na dodanie objemu do líc, v oblasti brady, sánky či spánkov a okamžite vyhladzuje veľmi hlboké vrásky. Ak túžite opäť po plných líčkach bez prepadnutých miest, výraznejšej brade a hladkej tvári, TEOSYAL RHA 4 by mala byť vaša voľba číslo jeden.

 

indikacie blog

 

TEOXANE Laboratories spolu s Univerzitou v Grenoble vyvinuli exkluzívnu metódu dynamickej reológie (štúdium chovania sa látok pri deformácii) založenú na dvoch kombinovaných charakteristikách, ktorá posudzuje správanie sa TEOSYAL®RHA gélu v dynamickom prostredí:

 

Natiahnutie/Stretch

Schopnosť gélu natiahnuť sa a prispôsobiť sa pohybom v povrchových vrstvách, napríklad v nazolabiálnych vráskach alebo v perách.

vlastnost natiahnutie

 

 

Sila/Strength

Odolnosť gélu voči tlaku v hlbších vrstvách ako napríklad v oblasti líc alebo brady.

vlastnost sila

 

 

Pri natiahnutí alebo tlaku sa gély TEOSYAL RHA prispôsobujú ich okoliu a zachovávajú si svoj tvar. Od vysokej schopnosti natiahnuť sa až k maximálnej odolnosti voči tlaku.

 

 

Absolútna novinka z estetického kongresu Anti-aging Medicine World Congress 2015 je tu! Spoločnosť TEOXANE Laboratories vyvinula radu výplňových materiálov TEOSYAL® RHA na báze kyseliny hyalurónovej, ktorá sa prispôsobuje každému pohybu kože a pomáha zachovať vitalitu a jemné črty vašej tváre.