--------------

SOTHYS Paris

Prvý krok pri vytvorení svetovej kozmetickej značky SOTHYS Paris uskutočnil v roku 1946  doktor biológie, pán Hotz, keď založil prvé vedecké laboratória SOTHYS Paris, ktoré sa už v tom čase pýšili vyspelou technológiou a najlepšími vedeckými odborníkmi. Následne otvoril veľkolepý, elegantný kozmetický salón na najluxusnejšej ulici v Paríži „Rue de Faubourg Saint Honoré“.

V roku 1966 luxusný salón krásy zmenil majiteľa, ujala sa ho rodina pána Bernarda Masa. Zo spoločnosti Sothys sa stal rodinný podnik. Dnes má kozmetika SOTHYS Paris vyše 60 ročnú tradíciu a zastúpenie v 110 krajinách sveta. 

Uspokojuje požiadavky aj tých najnáročnejších klientov a to vďaka kvalite svojich produktov, rozmanitosti a efektívnosti salónnych procedúr, neustálym inováciám a zaujímavým aktívnym ingredienciám. Srdcom všetkých profesionálnych ošetrení je patentovaná masážna technika Digi-Esthétique®, ktorá kombinuje tlaky prstov, masáž a odvodňovanie a tým posilňuje účinnosť všetkých aplikovaných produktov, odbúrava stres a zlepšuje cirkuláciu. Perfektná symbióza účinnosti aktívnych ingrediencií a originálnych manuálnych techník, to je SOTHYS Paris...

 

SOTHYS - BLOC MARQUE - QUAD

 

© Copyright Sothys