--------------

ENDERMOLIFT Cosmecanique ® - prirodzený face-lifting

Lift M6®je exkluzívny francúzsky prístroj na ošetrenie pleti tváre, krku, dekoltu a prsníkov. Pomáha pleti obnoviť jej pevnosť a elasticitu. Unikátny patent Lift M6® stimuluje a vypína pokožku, čím pomáha bojovať s príznakmi starnutia. Cosmecanique® je novým trojdimenzionálnym a revolučným prístupom v starostlivosti o pleť. Zameriava sa na tie časti pleti, ktoré znesú aj mechanické pôsobenie. Výsledky môžeme pozorovať už po prvom ošetrení.

Po ďalších opakovaniach dochádza k maximálnemu efektu face-liftingu a prirodzenému odstráneniu všetkých nedostatkov.

Súčasťou prístroja je:
4 počítačovo riadené programy (vyhladzujúci, spevňujúci, drenážny a podbradok)
3 stupne intenzity pre všetky typy pleti (4 Hz, 8 Hz, 16 Hz)
3 transparentné ošetrujúce hlavice (neustály monitoring pleti) rôznych tvarov a veľkostí, ktoré dovoľujú ošetriť každú časť tváre, jedna hlavica je určená špeciálne k drenáži

3 aktívne systémy pre dosiahnutie základných cieľov:
Systém s pomalými vibráciami je určený k odvodňovaniu
Systém s rýchlymi vibráciami je určený k vyhladzovaniu
Systém s veľmi rýchlymi vibráciami je určený k spevneniu

Po priložení patentovaných LPG hlavíc sa po celú dobu ošetrenia vytvárajú rytmické, nepretržité mechanické mikroimpulzy. Každý štvorcový centimeter pleti je rovnomerne a efektívne ošetrený v troch dimenziách. Ošetrenie je zamerané na kontúry očí, krk, oblasť tváre alebo oblasť dekoltu a ramien.

Už od prvého ošetrenia pôsobí Lift M6® ako skutočná gymnastika tváre a s každým ďalším ošetrením pomáha dosiahnuť stále pevnejší a mladší vzhľad pleti.

Prístroj vieme nastaviť na viacero programov: program pre ochabnutú a unavenú pleť, program pre boj s vráskami, pre problematickú pleť, program drenáž, express beauty, program bunková obnova pleti a program na spevnenie kontúr tváre.

Viac informácii o Endermolifte nájdete na www.liftmassage.com