--------------

LIGHTSHEER DESIRE TM

Piata generácia laserov LightSheer sa na míle vzďaľuje od jej predchodcov. Poskytuje 4-krát rýchlejšiu a bezbolestnú epiláciu. Technológia americkej firmy Lumenis LightSheer je preverená množstvom štúdií. Všeobecne je považovaná za zlatý štandard tohto odvetia estetickej laserovej medicíny. LightSheer DESIRE využíva vlnovú dĺžku 805 nm, ktorá je účinná pri epilácii ktorejkoľvek časti tváre a tela. Laser poskytuje krátky a bezbolestný zákrok, maximálny komfort pri zákroku a optimálne výsledky.

Je založený na novej patentovanej technológii - HITTM-vákuom asistovanej vysokorýchlostnej epilácii, ktorá priblíži pokožku ku zdroju laserovej energie a jej napnutím “zriedi”chromofóry v pokožke tak, aby laserová energia mohla v čo najväčšom množstve zasiahnuť folikuly chĺpkov.

Súčasťou prístroja je:

  • 15” obrazovka s čistým zobrazením
  • Intuitívny software s najnovšou dotykovou technológiou
  • Vákuom asistovaná vysokorýchlostná HITTM technológia
  • ChillTipTM technológia pre optimálny komfort pre klienta
  • Profesionálne aplikačné koncovky
  • Klinicky overené a vysoko efektívne odstránenie nežiaduceho ochlpenia u všetkých fototypoch

Viac informácii nájdete na www.lumenis.com

Najmodernejší laserový prístroj 5. generácie. Najnovší epilačný laser LIGHT SHEER DESIRE nájdete aktuálne ako jediný na Slovensku len u nás. Nežiaducich chĺpkov zbavuje 4x rýchlejšie ako jeho predchodcovia. Ošetrenie sa robí aj na opálenej pokožke, je bezbolestné, spoľahlivé a trvalé.