--------------

LIPOMASSAGE

Pri liečbe celulitídy pomocou procedúry Lipomassage využívame špičkovú svetovú technológiu - najmodernejší lekársky prístroj z generácie LPG Alliance. Princípom procedúry je narušenie infraštruktúry poškodeného tkaniva, oddelenie tukových častíc, následná lymfodrenáž a stimulácia regeneračných procesov. K tomu dochádza vtiahnutím kožnej riasy do pracovného priestoru špeciálnej liečebnej "žehličky a vysávača celulitídy". Na pokožku mechanicky pôsobí špeciálny motorizovaný valček a klapka, ktoré spolu vytvárajú takzvanú „vákuovú vlnu“.

Tá sa posúva pomocou samohybnej hlavice dopredu, dozadu, do strany alebo diagonálne. Prístroj je vybavený systémom kontroly procedúry, ktorý umožňuje nepretržite sledovať silu záberu na kožný prehyb a kontroluje tak i pocity pacienta. Pomocou LPG Alliance sa dosahuje nebolestivé optimálne mechanické pôsobenie na tukové bunky v hypoderme - podkožnej vrstve.

Viac informácií o liečbe celulitídy môžete nájsť na web stránkach www.endermologie.com a www.lpgsystems.com.

Najmodernejší lekársky prístroj z generácie Cellu M6 Integral. Narušuje infraštruktúry poškodeného tkaniva, oddeľuje tukové častice, následne spúšťa lymfodrenáž, ktorá stimuluje regeneračné procesy.