--------------

Laserová epilácia

Výsledkom laserovej epilácie je trvalá redukcia ochlpenia (degenerácia vlasovej cibuľky). Laserový lúč sa zachytí v cibuľke chĺpku a tepelnou deštrukciou zničí chĺpok v aktívnej fáze rastu.

Zákrok je časovo nenáročný a komfortný. Pocítite iba jemné pichnutie na povrchu pokožky. Diódový laser má vlastné chladenie, ktoré v momente, keď vystrelí lúč, pokožku aj podchladí.

Laserová epilácia je investíciou do budúcna. Chĺpkov sa postupne zbavíte a tie, ktoré vám ostanú, budú rásť pomalšie a budú jemnejšie a bledšie. Epilácia nie je jednorazová záležitosť. Laser zasahuje vlas len v aktívnej rastovej fáze, nie vtedy, keď je v pokoji alebo vypadáva. Počas jedného zákroku teda môžeme epilovať len isté percento chĺpkov. Počet opakovaní je individuálny. Potrebné sú minimálne 4 ošetrenia. Epilácia vám vydrží viac-menej celý život. Vždy však ostane pár takých chĺpkov, ktoré pri zákroku laser nezasiahol. Preto je dobré chodiť raz za rok na jedno až dve udržiavacie ošetrenia.

Výhodou laserovej epilácie je aj to, že sa vyhnete folikulitíde, teda zápalu vlasového vačku, ktorý vzniká pri vytrhávaní pinzetou a holení žiletkou.

Najnovší diodový laser LIGHT SHEER DESIRE zachytí aj svetlé chĺpky a je vhodný na všetky fototypy (1-6). Dajú sa ním odstrániť chĺpky na celom tele aj na tvári. Laserovú epiláciu na nohách môžete absolvovať aj keď máte kŕčové žily. Na klinike TOMAR používame najnovší diodový epilačný laser LIGHT SHEER DESIRE.

 

   

Holiť, vytrhávať, voskovať či penovať? Poznáme modernejší a bezbolestný spôsob ako sa vysporiadať s nežiaducimi chĺpkami – investovať do ich trvalého odstránenia. Trendy v skrášľovacom priemysle sa usilujú uľahčiť život ženám aj mužom. S najmodernejšími technológiami sa laserovou a ultrazvukovou epiláciou zbavíte chĺpkov už navždy.