--------------

NuEra Tight – svetová novinka exkluzívne v Tomare!

Nová éra rádiofrekvencie pre vyhladenie pokožky, zmiernenie celulitídy a spevnenie tela.

NuEra Tight je najmodernejší rádiofrekvenčný systém novej generácie s umelou inteligenciou riadeného ohrevu tkanív pre vypnutie pokožky, body contouring a celulitídu bez potreby rekonvalescencie. Poskytuje rýchle, neinvazívne a efektívne ošetrenia celého tela. Rádiofrekvencia spôsobila doslova revolúciu v rejuvenizácii pokožky. Umožňuje totiž prirodzený lifting a spevnenie ochabnutej kože neinvazívne, teda bez narušenia kožného povrchu. Rádiofrekvencia nemá žiadne vedľajšie účinky, nie je bolestivá (klient cíti iba teplo v ošetrovanej oblasti) a ihneď po ošetrení sa môže vrátiť späť do bežného života.

Prehrieva povrchové alebo hlboké vrstvy tkanív s lepším tepelným efektom a lepšími výsledkami. Navracia pokožke hebkosť, pružnosť a pevnosť tam, kde ju najviac potrebuje. Vďaka zvýšenej teplote dochádza k zrýchleniu metabolického cyklu, stimulácii a aktivácii fibroblastov a zvýšeniu produkcie dôležitého kolagénu a elastínu.

 

ÚČINKY A VÝHODY OŠETRENIA:

  • Okamžité, trvalé spevnenie a vypnutie pokožky tela
  • Celkové výrazné omladenie pokožky a zmiernenie prejavov ochabnutej pleti - prirodzený lifting
  • Viditeľné vyhladenie pokožky
  • Viditeľné zníženie podielu tuku
  • Vysoká účinnosť v prekrvení a okysličení pokožky
  • Uvoľnenie tvárového svalstva a príjemná relaxácia
  • Neinvazívna metóda – nenarúšame integritu pokožky – žiadne jazvy a žiadna doba potrebná na zotavenie po ošetrení
  • Presné zacielenie na ošetrovanú oblasť tváre alebo tela
  • Krátky čas potrebný na ošetrenie – možné absolvovať kedykoľvek počas dňa

K efektu vypnutia dochádza postupne približne po 1 mesiaci od realizácie ošetrení, výsledky sú viditeľné po dobu približne 2-3 rokov. Po podstúpení ošetrení tohoto typu môže byť pokožka zľahka začervenaná. Začervenanie samovoľne mizne po krátkej dobe.

 

Ošetrované oblasti

NuEra Tight ošetrenie je vhodné pre oblasť brucha, bokov, zadku, vnútorných a vonkajších stehien, kolien, ramien, v okolí prsníkov a chrbta.

 

NuEra kolaz telo a tvar

 

NuEra Tight využíva systém umelej inteligencie APIC (Automatic Power and Impedance Control), technológiu riadenia teploty novej generácie, ktorá zaisťuje bezpečnosť a efektivitu.

APIC automaticky - a postupne - zvyšuje výkon RF na cieľovú teplotu na základe detekcie impedancie a potom ju udržuje po celú dobu zákroku. Aplikuje tak presný ohrev v požadovanej hĺbke s predvídateľnými a konzistentnými výsledkami.

APIC monitoruje teplotu kožného tkaniva v reálnom čase. Automaticky nastavuje výkon RF tak, aby teplo mohlo prenikať hlbšie a rovnomernejšie a podľa potreby pre každú konkrétnu úpravu.

 

Ako funguje NuEra Tight?

Jednoducho vyberieme oblasť ošetrovaného tela alebo tváre a systém automaticky nastaví správne parametre a zobrazí správne príslušenstvo a ošetrenie.

Aplikačnú koncovku NuEra Tight umiestnime na povrch pokožky s parametrami prístroja nastavenými na požadovanú cieľovú teplotu a jemne pohybujte aplikačné koncovkou kruhovými pohybmi, takže dôjde k postupnému, rovnomernému a bezpečnému prehriatiu povrchu kože.

Akonáhle teplota pokožky stúpne na požadovanú hodnotu, RF sa vďaka technológii APIC automaticky prispôsobí ďalšiemu presnému ohrevu. Zákrok je rýchly a účinný, v prípade tváre a krku trvá približne 15-20 minút a v prípade oblastí tela približne 20-25 minút. Systém ošetrí všetky oblasti rýchlo, bezpečne a efektívne a poskytuje prirodzene vyzerajúce a hladké výsledky. K dispozícii sú rôzne veľkosti hlavíc prispôsobené ošetrovaným oblastiam tela a tváre.

 

NuEra Tight ponúka nový, dvojstupňový prístup:

1.krok GetSmooth - Skokové vyhladenie pokožky s počiatočným balíčkom ošetrenia navrhnutým tak, aby spĺňal ciele klienta.

2. krok StaySmooth - Udržuje získané výsledky hladkej pokožky s pravidelným programom

 

Frekvencia a počet ošetrení

Počet potrebných ošetrení záleží na stavu pokožky každého klienta a na jeho požiadavkách. Všeobecne sa doporučuje 4−6 ošetrení.

 

Kontraindikácie:

Tehotenstvo, citlivosť na teplo, poranenia, rany, piercing v ošetrovanej oblasti (potrebné je vyhnúť sa mu), tetovanie alebo injekčné výplne (robené mesiac predtým) zápalové ochorenia a iné. Pacienti s kovovým implantátom alebo implantovaným zariadením (napr. kardiostimulátor) musia najskôr situáciu konzultovať s kvalifikovaným lekárom.

 

nuera pred a po 1

pred a po NUERa