--------------

REVOLUČNÁ NOVINKA THERMAGE FLX NA KLINIKE TOMAR

Priekopník v oblasti neinvazívnych ošetrení pre prirodzené vypnutie a omladenie pokožky.

Thermage FLX je piata generácia jedinečnej neinvazívnej technológie, ktorá je alternatívou tradičného faceliftingu. Od decembra 2022 bude dostupná na klinike Tomar, ako jediná na Slovensku!

Efekt ošetrenia je porovnateľný s plasticko-chirurgickým zákrokom, avšak bez použitia skalpela. Pokožka pôsobí veľmi prirodzeným dojmom. Ošetrenie vypína a kontúruje pleť, zjemňuje vrásky, spevňuje pokožku v priebehu jedinej aplikácie na problémových partiách tváre, krku, dekoltu, rúk, brucha, stehien, kde došlo k ochabnutiu pokožky.

chcem vedieť viac >>

TOMAR Antiaging Terapia - exkluzívna novinka!

Viditeľnejšie výsledky za ešte kratší čas a k tomu maximálny komfort počas aj po ošetrení.

To všetko sa snúbi v novej TOMAR antiaging terapii, ktorú predstavujeme ako prví a jediní na Slovensku.

Jej tajomstvo spočíva v kombinácii novej éry laserov, IPL technológií a vysokovýkonnej rádiofrekvencie s využitím najmodernejšej svetovej technológie - prístrojov Stellar M22 a NuEra. Oba prístroje patria k svetovej jednotke v profesionálnej starostlivosti o pleť a klinika TOMAR ich vlastní ako jediná na Slovensku.

chcem vedieť viac >>

Intenzívne profesionálne ošetrenie DETOX ENERGIA™

Detoxifikácia pleti a dodanie potrebnej energie

Toto intenzívne profesionálne ošetrenie dodáva pleti energiu a pomáha jej brániť sa voči škodlivým vplyvom enviromentálneho stresu, ktorý môže urýchliť jej starnutie.

Či už žijete v meste alebo mimo mesta, častým javom je unavená, mdlá pleť, pleť, ktorá potrebuje vyplňujúci efekt a skrášlenie alebo pleť, ktorá si chce zachovať svoj mladistvý vzhľad. Pleť je po ošetrení lepšie okysličená, vyčistená, posilnená, jej mladistvosť a jas sú obnovené. Ošetrenie je vhodné pre všetky typy pleti počas celého roka.

chcem vedieť viac >>

NuEra Tight – SVETOVÁ NOVINKA EXKLUZÍVNE V TOMARE!

Nová éra rádiofrekvencie pre vyhladenie pokožky tváre, krku a dekoltu

NuEra Tight je najmodernejší rádiofrekvenčný systém novej generácie s umelou inteligenciou riadeného ohrevu tkanív pre vypnutie pleti bez potreby rekonvalescencie.

Poskytuje rýchle, neinvazívne a efektívne ošetrenia tváre, krku, dekoltu, ale aj celého tela. Rádiofrekvencia spôsobila doslova revolúciu v rejuvenizácii pokožky. Umožňuje totiž prirodzený lifting a spevnenie ochabnutej kože a redukciu vrások neinvazívne, teda bez narušenia kožného povrchu. 

chcem vedieť viac >>

OBNOVUJÚCE OŠETRENIE S VITAMÍNOM C - NOVINKA!

Profesionálna starostlivosť

Obnovujúce ošetrenie s vitamínom C je inšpirované lekárskymi technikami pre intenzívne obnovenie pleti.

Pleť bude rozžiarená a znovuzrodená. Ideálne je absolvovať ošetrenie ako špeciálnu kúru niekoľkokrát pre intenzívnejší účinok, záleží však aj od typu a aktuálneho stavu pokožky.

chcem vedieť viac >>

PREMIUM OŠETRENIA LPG Alliance + Sothys

Premium ošetrenia s ešte lepším účinkom exkluzívne len na klinike Tomar! 

Prvými skvelými novinkami roku 2018 sú naše najnovšie PREMIUM ošetrenia, ktoré majú za úlohu znásobiť svoje účinky a výsledný efekt, aby ste boli ešte krásnejší, oddýchnutejší a spokojnejší. 

Ošetrenia je vhodné podstúpiť napríklad pred špeciálnou udalosťou akou je ples, oslava, svadba a podobne, kedy chceme pleť expresne rozžiariť a vypnúť. Unikátna kombinácia LPG Alliance a intenzívneho ošetrenia SOTHYS Paris podporuje produkciu kolagénu a dodáva pokožke 100% prirodzený vzhľad. Pokožka je vyhladená, rozjasnená, detoxikovaná, spevnená, s mladistvým vzhľadom, vrásky sú redukované a elasticita pleti obnovená. 

chcem vedieť viac >>

OMLADZUJÚCE INTENZÍVNE OŠETRENIE S βP3 TRI COMPLEX-om

Omladzujúce intenzívne ošetrenie a omladzujúce krémy

Omladnite až o 6 rokov po 3 ošetreniach! Ako každá žena, aj vy hľadáte dostupné možnosti ako zredukovať vrásky a spomaliť prejavy starnutia, ale hlavným cieľom je získať žiarivú pleť, ktorá obnoví jas jej mladosti a umožní vám cítiť sa a vyzerať mladšie ako v skutočnosti ste.

Terapeutky Sothys sú profesionálne odborníčky na krásu, ktoré vám radi poradia a sú oprávnené odporučiť vám individuálny omladzujúci protokol Fil de vie TM, ktorý kombinuje Intenzívne profesionálne ošetrenie v salóne v kombinácii s Omladzujúcimi sérami a Omladzujúcimi krémami.

chcem vedieť viac >>

LPG Alliance - ERGOLIFT - OŠETRENIE TVÁRE - NOVINKA!

NOVÁ PATENTOVANÁ TECHNOLÓGIA LPG® - Spomaľte proces starnutia pleti na maximum!

Predstavujeme revolučnú kombináciu dvoch technológií, ktoré ponúkajú jedinečné výsledky a komplexné účinky na postavu prostredníctvom účinnej starostlivosti pre zoštíhlenie a omladenie.

Dokonalá kombinácia dvoch patentovaných technológií LPG® – motorizovaného valčeka s motorizovanou klapkou a synchronizovaného sekvenčného vákua – poskytuje úplne nový spôsob automatického aktivovania kožného tkaniva.

chcem vedieť viac >>

SOFTLIFTING

Novinka v Tomare!

Softlifting je nové minimálne invazívne ošetrenie, pri ktorom sa pomocou mezoterapie a vysokovýkonného intenzívneho pulzného svetla (IPL) revitalizuje, hydratuje a omladzuje pokožka. 

Počas ošetrenia sa do pleti veľmi jemnými mikrovpichmi aplikuje kyselina hyalurónová v kombinácii s vitamínovým roztokom. Komplex vitamínov je prispôsobený potrebám pleti a jej aktuálnemu stavu. Tieto látky spolu s IPL zlepšujú stav a funkciu kože, čím je možné dosiahnuť vyhladenie stredne hlbokých vrások, redukciu hyperpigmentácií a rozšírených pórov, pokožku celkovo omladiť, rozžiariť a napnúť. Kombináciou vysokokvalitného lekárskeho IPL a jemnej mezoterapie výrazne podporíme neokolagenézu v derme, čo zabezpečí prirodzený a mladistvý vzhľad pokožky.

chcem vedieť viac >>

MEZOREJUVENIZÁCIA

Omladenie pokožky bez skalpela, exkluzívne v TOMAR-e!

Omladenie a skvalitnenie pokožky veľmi prirodzeným spôsobom a bez zásahu plastického chirurga. 

Mezorejuvenizácia je nová minimálne invazívna terapeutická procedúra určená na omladenie pokožky. Svojim omladzujúcim účinkom spevňuje a vypína pleť, eliminuje vrásky a jemné zlomy pokožky, farebne zjednocuje pleť, redukuje pigmentové fľaky a žilky na koži, sťahuje póry, zjemňuje akné i jazvičky a hĺbkovo hydratuje pokožku.

chcem vedieť viac >>

HYDRA 3Ha HYALURONIC ACID™

Najefektívnejšie ošetrenie v histórii SOTHYS Paris!

Dobre hydratovaná pleť je viditeľne mladšia a lepšie znáša známky starnutia.

Sothys predstavuje svoj najnovší hydratačný program s trojnásobným množstvom kyseliny hyalurónovej, v ktorom hlavnú úlohu zohráva doplnená už existujúca exkluzívna účinná látka, 1055 boletus extrakt.

chcem vedieť viac >>

DYNAMICKÉ VÝPLNE TEOSYAL® RHA

Dynamické výplne TEOSYAL® RHA sa prispôsobujú každému pohybu kože a pomáhajú zachovať vitalitu a jemné črty vašej tváre.

Spoločnosť TEOXANE Laboratories vyvinula radu výplňových materiálov TEOSYAL® RHA na báze kyseliny hyalurónovej, ktorá sa prispôsobuje každému pohybu kože a pomáha zachovať vitalitu a jemné črty vašej tváre.

Produkty rady TEOSYAL® RHA sú vhodné pre všetky oblasti tváre, ktoré sú častejšie v pohybe.

chcem vedieť viac >>

BUNKOVÝ LASEROVÝ PEELING

Trojitá sila v boji proti starnutiu

Nová omladzujúca procedúra - novinka z estetického kongresu AAMWC v Monaku

Bunkový laserový peeling výrazne zlepšuje textúru pleti, regeneruje kožné bunky a omladzuje pokožku. Táto nová neinvazívna procedúra je určená pre všetky typy pleti, aj pre veľmi citlivú pokožku.

chcem vedieť viac >>

LUX ANTI-AGING TERAPIA

Sofistikovaná technológia pre Vašu krásu

Americký ICON laser je najnovším svetovým hitom neinvazívnych technológií.

Prvý raz bol predstavený v Európe na medzinárodnom kongrese estetickej medicíny IMCAS v Paríži v januári 2012 a následne v marci v Monaku na AAMWC.

chcem vedieť viac >>

FOTOREJUVENIZÁCIA

Omladenie pomocou intenzívneho pulzného svetla

Fotorejuvenizácia je fyzikálna metóda omladenia kože.

Záblesk aplikovaného intenzívneho pulzného svetla na povrch kože sa v kolagéne mení na teplo a tento tepelný šok má za následok denaturáciu bielkovinovej molekuly kolagénu. Makromolekula bielkoviny sa zvlní, tým sa skráti a výsledkom je napnutie kože a odstránenie vrások.

chcem vedieť viac >>

3D FOTOREJUVENIZÁCIA

Fotostarnutie je starnutie pôsobením svetla.

Vzniká následkom vystavovania pokožky škodlivým vplyvom prostredia, predovšetkým UVA lúčov.

Fotostarnutie zapríčiňuje unavenú pleť s vráskami a ochabnutými kontúrami tváre. 3D koncept fotorejuvenizácie je forma neinvazívnej fotorejuvenizácie s rozličnými svetelnými zdrojmi aplikovanými naraz počas jedného ošetrenia.

chcem vedieť viac >>

FRAKČNÝ LASER

Frakčná fotorejuvenizácia a Mikrofrakčný resurfacing

Základom oboch procedúr je svetová moderná technológia frakčného CO2 lasera.

Frakčné lasery patria k horúcim trendom v estetickej dermatológii a v plastickej chirurgii. Efekt menej invazívnej frakčnej fotorejuvenizácie sa dosahuje znížením energie. Naopak, efekt celotvárového invazívneho resurfacingu sa dosahuje základnou energiou s priamym zasiahnutím až 20% kože. 

chcem vedieť viac >>

ODSTRÁNENIE CIEVOK

Rozšírené cievky na tvári aj na nohách odstraňujeme laserom alebo IPL (pulzným svetlom).

Laser si vie poradiť napríklad aj s rosaceou, ktorá sa prejavuje výskytom cievok či pľuzgierikov.

Presvitajúce cievy na dolných končatinách odstraňujeme moderným Nd:YAG laserom s kontinuálnym chladením. Účinok laseru je postupný. Viditeľný efekt zvyčajne prichádza po niekoľkých týždňoch.

chcem vedieť viac >>

ODSTRÁNENIE PIGMENTOVÝCH ŠKVŔN

S pigmentovými škvrnami bojujeme hneď niekoľkými spôsobmi.

K najnovším metódam patrí fotorejuvenizácia (fotoomladennie pokožky), ktorá využíva unikátnu IPL technológiu.

Pigmentové škvrny sa dajú odstrániť laserom aj tzv. chemickým peelingom (AHA kyseliny, TCA peeling...). Najdôležitejšia je však fotoprotekcia, čiže ochrana kože pred UV žiarením.

chcem vedieť viac >>

LASEROVÉ ODSTRÁNENIE KOŽNÝCH VÝRASTKOV

Kožné výrastky odstraňujeme laserom, elektrokauterom alebo tekutým dusíkom.

Najčastejšie sa nachádzajú v oblasti viečok, krku, podpazušia, pod prsníkmi, v rozkroku.

Môžu a nemusia obsahovať pigment melanín. Zvyčajne bývajú mnohopočetné, môžu sa však vyskytovať izolovane, kedy spravidla nadobúdajú väčší rozmer. Tieto výrastky sú nezhubného charakteru, no môžu prekážať pri bežných denných činnostiach.

chcem vedieť viac >>

LASEROVÁ EPILÁCIA

Výsledkom laserovej epilácie je trvalá redukcia ochlpenia (degenerácia vlasovej cibuľky).

Laserový lúč sa zachytí v cibuľke chĺpku a tepelnou deštrukciou ho zničí v aktívnej fáze rastu.

Zákrok je časovo nenáročný a komfortný. Pocítite iba jemné pichnutie na povrchu pokožky. Diódový laser má vlastné chladenie, ktoré v momente, keď vystrelí lúč, pokožku aj ochladí.

chcem vedieť viac >>

MEZOTERAPIA

Mezoterapia je procedúra založená na aplikácii mikroinjekcií sterilného biologického roztoku s vitamínmi aj aminokyselinami do hlbších partií kože.

Výsledkom je revitalizácia pokožky. Pozor: Po aplikácii ostávajú na koži drobné chrastičky.

Vrásky nezmiznú, ale pleť je revitalizovaná, má prirodzene peknú farbu a jas.

chcem vedieť viac >>

KOREKCIA OČNÝCH VRÁSOK A KRUHOV

TEOSYAL Redensity II Eyes

Klinika TOMAR prináša poslednú inováciu v ošetreniach kruhov pod očami: TEOSYAL® Redensity II Eyes.

Procedúra je založená na aplikácii injektovateľného gélu na báze kyseliny hyalurónovej, ktorý je ako prvý na trhu špeciálne určený na ošetrenie jemnej a citlivej oblasti okolia očí. 

chcem vedieť viac >>

DERMÁLNE FILLERY

Dermálne fillery sú látky určené na vyplnenie kožných nerovností, vrások a na korekciu mäkkých tkanív.

Ak vrásky nemiznú ani po absolvovaní iných ošetrení, pristupujeme k vyplneniu dermálnymi fillermi.

Na našej klinike pracujeme s výplňami švajčiarskej firmy TEOXANE. Produkty TEOSYAL patria medzi najlepšie a najkvalitnejšie vo svete.

chcem vedieť viac >>

BOTULOTOXÍN

Aplikácia botulotoxínu (typ A) sa používa predovšetkým na odstránenie mimických vrások na tvári, krku a dekolte.

Spôsobuje prechodné zablokovanie prenosu nervového vzruchu na svalové vlákno.

Tým sa ošetrený sval prestáva kontrahovať. Zabraňuje sa ďalšej tvorbe a prehlbovaniu vrások a dochádza k vyhladeniu už existujúcich rýh na pokožke. 

chcem vedieť viac >>

VYPLNENIE A KOREKCIA PIER

Na vyplnenie a korekciu pier používame výplňové materiály s obsahom kyseliny hyalurónovej.

Je to prirodzená látka, ktorá sa nachádza vo všetkých živých organizmoch.

Pacientmi je preto veľmi dobre tolerovaná. Má veľmi málo nežiaducich účinkov a pri jej podávaní nehrozí alergická reakcia.

chcem vedieť viac >>

MEZOLIFT

Mezolift je technika, ktorá sa používa na liečbu a spomalenie procesu starnutia pomocou opakovaných aplikácií mikroinjekcií obsahujúcich prírodné produkty.

Tie stimulujú rekonštrukciu a regeneráciu poškodených častí pokožky na povrchu, ale aj v hĺbke.

Pokožka dostáva hotovú vitamínovú bombu.

chcem vedieť viac >>

RÁDIOMEZOLIFT

Mezoterapia bez ihiel exluzívne v TOMAR-e!

Neinvazívna mezoterapia v kombinácii s rádiofrekvenciou.

Rádiomezolift je účinnou prevenciou starnutia pokožky a výbornou investíciou do udržania si mladistvého vzhľadu.

chcem vedieť viac >>

CHEMICKÝ PEELING

Omladenie pleti

Chemický peeling využíva na jemné zbrúsenie pleti, stiahnutie pórov a na omladenie pokožky AHA-alfahydroxykyseliny (kyselina glykolová) alebo PHA-polyhydroxykyseliny (kyselina glukónová), teda ovocné kyseliny.

Podľa hĺbky prieniku chemických látok a následného uvoľnenia jednotlivých vrstiev kože možno chemický peeling rozdeliť od povrchového cez stredne hlboký až po hlboký peeling.

chcem vedieť viac >>

OXYGENOTERAPIA

Kyslíková kúra pre celkové ošetrenie pleti s okamžitým liftingovým efektom

Podstatou ošetrenia je aplikácia vysoko koncentrovaného kyslíka v kombinácii s účinnými sérami priamo na pokožku.

Starnutie pokožky zapríčiňuje stratu jej schopnosti absorbovať kyslík priamo z atmosféry, čím sa znižuje jej prirodzená hydratácia.

chcem vedieť viac >>

DERMATOSKOPIA

Dermatoskop je lekársky prístroj používaný na diagnostiku materských znamienok.

Diagnostika zhubného nádoru na koži patrí medzi komplikované lekárske úkony, ktoré by mali byť prenechané výhradne kvalifikovaným odborníkom.

Preto vyšetrenie vykonáva dermatológ. Znamienko najskôr skontroluje voľným okom a následne špeciálnym zväčšujúcim prístrojom – dermatoskopom.

chcem vedieť viac >>