--------------

3D FOTOREJUVENIZÁCIA

Fotostarnutie je starnutie pôsobením svetla.

Vzniká následkom vystavovania pokožky škodlivým vplyvom prostredia, predovšetkým UVA lúčov.

Fotostarnutie zapríčiňuje unavenú pleť s vráskami a ochabnutými kontúrami tváre. 3D koncept fotorejuvenizácie je forma neinvazívnej fotorejuvenizácie s rozličnými svetelnými zdrojmi aplikovanými naraz počas jedného ošetrenia.

Každá vrstva pokožky je považovaná za unikátnu časť, ktorá je liečená špecifickým svetelným zdrojom. V porovnaní s doteraz známou fotorejuvenizáciou, progresívnejšia 3D fotorejuvenizácia dosahuje oveľa hlbšie ošetrenie pokožky. Laserové lúče spôsobujú reaktiváciu fibroblastov a remodeláciu kolagénu. Výsledkom je pevná a pružná pokožka. Vrásky sa zredukujú, spevnia sa kontúry tváre a dochádza k farebnému zjednoteniu pleti, bieleniu tmavých pigmentových fľakov, odstráneniu cievok a k stiahnutiu rozšírených pórov.

3D fotorejuvenizácia pozostáva z piatich ambulantných ošetrení v trojtýždňových intervaloch. Jedno ošetrenie tváre trvá do 20 minút. Terapia tváre, krku, prípadne dekoltu trvá asi 30 minút. Môžeme ju kombinovať s botulotoxínom, výplňovými implantátmi aj s rôznymi druhmi peelingov.

3D FOTOREJUVENIZÁCIA

3D koncept fotorejuvenizácie je forma neinvazívnej fotorejuvenizácie s rozličnými svetelnými zdrojmi aplikovanými naraz počas jedného ošetrenia.