--------------

Intenzívne profesionálne ošetrenie DETOX ENERGIA™

Detoxifikácia pleti a dodanie potrebnej energie

Toto intenzívne profesionálne ošetrenie dodáva pleti energiu a pomáha jej brániť sa voči škodlivým vplyvom enviromentálneho stresu, ktorý môže urýchliť jej starnutie.

Či už žijete v meste alebo mimo mesta, častým javom je unavená, mdlá pleť, pleť, ktorá potrebuje vyplňujúci efekt a skrášlenie alebo pleť, ktorá si chce zachovať svoj mladistvý vzhľad. Pleť je po ošetrení lepšie okysličená, vyčistená, posilnená, jej mladistvosť a jas sú obnovené. Ošetrenie je vhodné pre všetky typy pleti počas celého roka.


detox energie 2

 

Znečistenie: jedna z príčin starnutia pleti.

ZNEČISŤOVANIE životného prostredia je forma agresie, ktorá vás môže ovplyvniť bez ohľadu na to, kde bývate (mesto alebo krajina) a je známe, že je príčinou PREDČASNÉHO STARNUTIA pleti na rôznych úrovniach:

BIOLOGICKÁ - Znečisťujúce látky spúšťajú reťazové reakcie.

BUNKOVÁ - Znečistenie odčerpáva energiu z buniek. Celkové zvýšenie reaktivity kože, upchatie pórov a dehydratácia, spôsobujú prvotné oslabenie pleti (matná pleť, drsnosť, nevyváženosť, nezjednotená pleť, kožný mikrobióm) a potom sa zdá, že starne rýchlejšie.

 

Základ tohto intenzívneho ošetrenia tvorí trio exkluzívnych účinných látok, pre ochranu proti znečisťovaniu/detoxikáciu/dodanie energie.

  • Organický extrakt z Bazy čiernej
  • Organický Sibírsky ženšen
  • Detoxikačné peptidy

Tomar Detox energia osetrenie

 

Produkty na domáce použitie

K ošetreniu je možné si zakúpiť produkty na domáce použitie pre ochranu pleti každý deň, ktoré zachovajú jej krásu a viditeľne bojujú proti starnutiu.

ENERGIZUJÚCE SÉRUM 
Toto extrémne jemné a ľahké sérum bolo vyvinuté na pomoc a ochranu pleti v akejkoľvek situácii v boji proti škodlivým vplyvom oxidačného stresu, ktorý značne vplýva na starnutie pokožky.

Výsledok: pleť vyzerá očistená od znečistenia*, spevnená a okysličená. Vyzerá mladšie a jej vitalita je značne obnovená. Pleť je žiarivá a svieža.

Toto ultra koncentrované sérum je dokonalým pomocníkom v starostlivosti o vašu pleť: jeho ľahká textúra umožňuje použitie ako prvý krok pred použitím iných sér a optimalizuje efektivitu následne použitého krému.

 Detox Produkty 1

 

ENERGIZUJÚCI DETOXIKAČNÝ* OMLADZUJÚCI KRÉM
Znečistenie môže byť príčinou nerovnováhy v mikroflóre našej pleti. Pleť je oslabená a stráca svoju prirodzenú obrannú funkciu. Preto predstavujeme efektívneho spojenca v tomto boji s dennými agresormi. Tento detoxikačný*, energizujúci, rebalancujúci krém odhaľuje žiarivosť každej pleti, dokonca aj mdlej a stresovanej.

Jeho tajomstvo: Morský komplex, ktorý vyvažuje pokožku a pomáha posilňovať jej obranyschopnosť a chrániť ju pred každodenným stresom.

Výsledok: Pokožka je obohatená a detoxikovaná, postupne sa obnovuje jej rovnováha a pohodlie. Jej prirodzená žiara je oživená, vyzerá viditeľne mladšia.

 Detox energy Produkty 2

 

OCHRANNÁ DETOXIKAČNÁ* ESENCIA
Nová zbraň v boji proti enviromentálnemu stresu vhodná na zapojenie do vašej každodennej kozmetickej rutiny na ochranu mladosti pleti. Táto formula funguje ako bariéra proti znečisteniu. Jej inovované balenie s dávkovačom zabezpečí presnú dávku potrebnú na ochranu počas dňa. Vaša pleť bude zahalená do veľmi príjemného hydratačného závoja.

Detox energy Produkty 3 

 

ENERGIZUJÚCE ROZŽIARUJÚCE AMPULKY
Energizujúce rozžiarujúce ampulky fungujú ako instantná transparentná maska, ktorá okamžite vyhládza vrásky, pretože obsahujú zjemňujúce/sťahujúce duo extrakty z bukových púčikov a mandľových biovlákien.

Detox energy Produkty 4