--------------

LUX ANTI-AGING TERAPIA

Sofistikovaná technológia pre Vašu krásu

Americký ICON laser je najnovším svetovým hitom neinvazívnych technológií.

Prvý raz bol predstavený v Európe na medzinárodnom kongrese estetickej medicíny IMCAS v Paríži v januári 2012 a následne v marci v Monaku na AAMWC.

 

1. LUX Terapia s kmeňovými bunkami

(Anti-aging terapia a neinvazívny resurfacing)

Terapia je vhodná pre ženy a mužov, ktorí už v minulosti absolvovali neinvazívny zákrok. Majú ľahko vypnutú pokožku a potrebujú odstrániť len jemné vrásky, zlomy na koži, farebne zjednotiť pokožku, odstrániť melazmu, pigmentové fľaky na tvári, krku a dekolte, ale aj na rukách a iných častiach tela. K dosiahnutiu výrazne mladšej, zdravej, farebne zjednotenej a pružnej pleti bez prejavov starnutia stačia dve neinvazívne ošetrenia. Rekonvalescencia nie je potrebná. Vďaka kontinuálnemu spôsobu chladenia počas celého ošetrenia je LUX anti-aging terapia takmer bezbolestná. Vykonáva sa ambulantne. Trvá približne 30 minút a opakuje sa dva až tri razy. Závisí to od poškodenia pokožky a hĺbky vrások.

 

2. LUX Terapia bez kmeňových buniek

(Neinvazívny resurfacing)

Vhodná je pre ženy a mužov, ktorí ešte neabsolvovali anti-agingové ošetrenie a túžia po mladom vzhľade, pružnej, pevnej, hladkej, farebne jednotnej pleti a po odstránení očných vrások, nosovo-ústnych rýh a vrások nad hornou perou. Vďaka neokolagenéze a neinvazivite je výsledný efekt veľmi prirodzený a vydrží niekoľko rokov. Potrebné je absolvovať 2 až 4 ošetrenia.

Ďalšie indikácie LUX Terapie:

  • Jemné, stredné a hlboké vrásky
  • Spevnenie a vypnutie pokožky
  • Melazma a Hyperpigmentácie
  • Strie
  • Jazvy: hypertrofické
  • atrofické
  • chirurgické
  • po akné

 

Vrásky

vrasky01 thumb  vrasky02 thumb  

vrasky03 thumb 

 

Pigmentácie

 pigmentacie01 thumb  pigmentacie02 thumb 

pigmentacie03 thumb 

 

Strie

strie01 thumb  strie02 thumb 

strie03 thumb

 

Jazvy

jazvy01 thumb  jazvy02 thumb 

jazvy03 thumb 

 

Akné

akne01 thumb  akne02 thumb

akne03 thumb

LUX Anti-aging terapie zjemňujú vrásky, redukujú pigmentové fľaky a neinvazívne prebrusujú zlomy na koži. Využívajú sa aj pri terapii jaziev a strií. Vďaka neokolagenéze a neinvazivite je výsledný efekt veľmi prirodzený a vydrží niekoľko rokov