--------------

KOREKCIA OČNÝCH VRÁSOK A KRUHOV

TEOSYAL Redensity II Eyes

Klinika TOMAR prináša poslednú inováciu v ošetreniach kruhov pod očami: TEOSYAL® Redensity II Eyes.

Procedúra je založená na aplikácii injektovateľného gélu na báze kyseliny hyalurónovej, ktorý je ako prvý na trhu špeciálne určený na ošetrenie jemnej a citlivej oblasti okolia očí. 

 Aplikovaná látka je ľudskému organizmu prirodzená.

Obsahuje výnimočné zloženie 3 v 1, kyselinu hyalurónovú, ktorá dodáva pokožke hydratáciu, elasticitu a pevnosť, dermo-reštrukturalizačný komplex látok (8 aminokyselín, 3 antioxidantov, 2 minerálov a vitamínu B6), ktoré obnovujú štruktúru pokožky a lidokaín. Gél bol vyvinutý na základe odborných znalostí oddelenia výskumu a vývoja TEOXANE Laboratories.

Zákrok je bezbolestný. Výsledky sú viditeľné okamžite po aplikácii a trvajú v priemere 12 mesiacov (podľa klinickej štúdie). V mieste aplikácie sa môže objaviť začervenanie a jemné modrinky, ktoré zjemňujeme prikladaním chladiaceho vankúšika po injektovaní.

Produkt nie je vhodný na tmavé pigmentové kruhy a príliš veľké vačky pod očami, ktoré si už vyžadujú chirurgický zákrok.

Od 30. roku života trápia kruhy pod očami viac ako 50% žien. Doteraz neexistoval produkt, ktorý by bol špeciálne určený na citlivú a jemnú oblasť okolia očí. Dnes vám klinika TOMAR prináša poslednú inováciu v ošetreniach kruhov pod očami: TEOSYAL® Redensity II Eyes.