--------------

LASEROVÁ EPILÁCIA

Výsledkom laserovej epilácie je trvalá redukcia ochlpenia (degenerácia vlasovej cibuľky).

Laserový lúč sa zachytí v cibuľke chĺpku a tepelnou deštrukciou ho zničí v aktívnej fáze rastu.

Zákrok je časovo nenáročný a komfortný. Pocítite iba jemné pichnutie na povrchu pokožky. Diódový laser má vlastné chladenie, ktoré v momente, keď vystrelí lúč, pokožku aj ochladí.

Laserová epilácia je investíciou do budúcnosti. Chĺpkov sa postupne zbavíte a tie, ktoré vám ostanú, budú rásť pomalšie a budú jemnejšie a bledšie. Epilácia nie je jednorazová záležitosť. Laser zasahuje vlas len v aktívnej rastovej fáze, nie vtedy, keď je v pokoji alebo vypadáva. Počas jedného zákroku teda môžeme epilovať len isté percento chĺpkov. Počet opakovaní je individuálny. Potrebné sú minimálne 4 ošetrenia. Epilácia vám vydrží viac-menej celý život. Vždy však ostane pár takých chĺpkov, ktoré pri zákroku laser nezasiahol. Preto je dobré chodiť raz za rok-dva na udržiavacie ošetrenie.

Novy epilacny laser Light Sheeer skolenie

Výhodou laserovej epilácie je aj to, že sa vyhnete folikulitíde, teda zápalu vlasového vačku, ktorý vzniká pri vytrhávaní pinzetou a holení žiletkou.

Najnovší americký diodový laser LIGHT SHEER DESIRE je v súčastnosti prvým a jediným svojho druhu na Slovensku práve na klinike TOMAR a dokáže zachytiť aj svetlé chĺpky. Je vhodný na ošetrenie všetkých fototypov (1-6). Dajú sa ním odstrániť chĺpky na celom tele, vrátane tváre. Laserovú epiláciu na nohách môžete absolvovať aj keď máte kŕčové žily.

Novy epilacny2  Novy epilacny3

{youtube}9Au9MJR9Q9U{/youtube}   

Holiť, vytrhávať, voskovať či penovať? Poznáme modernejší a bezbolestný spôsob ako sa vysporiadať s nežiaducimi chĺpkami – investovať do ich trvalého odstránenia. Trendy v skrášľovacom priemysle sa usilujú uľahčiť život ženám aj mužom. S najmodernejšími technológiami sa laserovou a ultrazvukovou epiláciou zbavíte chĺpkov už navždy.