--------------

PREMIUM OŠETRENIA LPG Alliance + Sothys

Premium ošetrenia s ešte lepším účinkom exkluzívne len na klinike Tomar! 

Prvými skvelými novinkami roku 2018 sú naše najnovšie PREMIUM ošetrenia, ktoré majú za úlohu znásobiť svoje účinky a výsledný efekt, aby ste boli ešte krásnejší, oddýchnutejší a spokojnejší. 

Ošetrenia je vhodné podstúpiť napríklad pred špeciálnou udalosťou akou je ples, oslava, svadba a podobne, kedy chceme pleť expresne rozžiariť a vypnúť. Unikátna kombinácia LPG Alliance a intenzívneho ošetrenia SOTHYS Paris podporuje produkciu kolagénu a dodáva pokožke 100% prirodzený vzhľad. Pokožka je vyhladená, rozjasnená, detoxikovaná, spevnená, s mladistvým vzhľadom, vrásky sú redukované a elasticita pleti obnovená. 

 

Premium – Žiarivý pohľad

Rozžiarte svoj pohľad na maximum!

LPG Alliance Endermolift M6 – očné okolie

Unikátna metóda ktorá prirodzene zvyšuje tvorbu vlastného kolagénu, elastínu a kyseliny hyalurónovej okamžite detoxikuje, zjemňuje vrásky a odstraňuje opuchy pod očami. Nové ošetrenie LPG Alliance je doplnené Vysoko ochranným ošetrením očného okolia SOTHYS Paris pre cielenú podporu a ešte komplexnejší výsledok.

SOTHYS Paris ošetrenie špeciálne určené pre očné okolie, pomáha okamžite znížiť pocit únavy a starnutia pomocou štyroch hlavných krokov. Kombináciou rúk terapeutky s porcelánovými lyžičkami navrhnutými špeciálne pre Sothys, robí toto ošetrenie unikátnym momentom pre vaše oči. 

Jedinečné porcelánové lyžice sú chladené a používané na riešenie opuchov a tmavých kruhov pod očami. Následná aplikácia protistarnúceho séra obohateného o vitamínový a ochranný komplex na očné kontúry je doplnená relaxačnou masážou s masážnym krémom, ktorý obsahuje kyselinu hyalurónovú, makadamový a karitový olej. Tieto zložky vďaka svojim účinkom hydratujú, vyhladia a vyživia jemné očné okolie. Na záver procedúry je aplikovaná vyhladzujúca maska s chladivým očným obkladom na okamžité vypnutie očného okolia. Vaše oči budú žiariť jasom a mladosťou.

 

1 PREMIUM ziarivy pohlad

 

 

Premium – Intenzívne omladenie

Cielená stimulácia vlastných zdrojov pleti pre jej viditeľné omladenie

LPG Alliance Endermolift M6 – tvár a krk

Táto špeciálne vyvinutá technológia podporuje produkciu kolagénu a dodáva pokožke 100% prirodzený vzhľad. Pokožka je vyhladená, rozjasnená, spevnená, s mladistvým vzhľadom, vrásky sú redukované a elasticita pleti obnovená. LPG Alliance je doplnené Omladzujúcim intenzívnym ošetrením SOTHYS Paris s BP3 komplexom. 

Toto vysoko účinné ošetrenie, spája ultra-cielené produkty s odbornými aplikačnými metódami Sothys a zaručuje účinnosť tohto profesionálneho ošetrenia na základe piatich kľúčových krokov a viac ako ôsmich špecifických textúr. Navyše zažijete skutočný pocit relaxácie pre viditeľne mladšiu pleť. Pokročilý výskum Sothys navrhol βP3 Tri Complex™, ktorý kombinuje dve aktívne zložky s novou generáciou peptidov na ochranu mladistvého vzhľadu a spomalenie prejavov starnutia v každom veku dvojitým zásahom. Získajte žiarivú pleť, ktorá obnoví jas jej mladosti a umožní vám cítiť sa a vyzerať mladšie ako ste!

 

3 PREMIUM intenzivne omladenie web

 

 

Premium – Perfektné kontúry

Obnovená pleť a dokonalé „V“ kontúry tváre!

LPG Alliance Endermolift M6 – kontúry tváre a dekolt

Cielené ošetrenie kontúr tváre a dekoltu vďaka stimulácii kolagénu a elastínu pomocou Endermoliftu formuje a zdvihne kontúry tváre a zjemní vrásky na krku a dekolte. LPG Alliance je doplnené profesionálnym ošetrením Perfect Shape SOTHYS Paris.

Ošetrenie Perfect Shape bolo špeciálne vytvorené pre klientov s problémom ochabovania kontúr tváre, dekoltu, prehlbujúcich vrások a dvojitej brady. Vďaka intenzívnym masážnym ťahom v kombinácii so sérom Perfect Shape je tvár viditeľne vytvarovaná. Následnou aplikáciou vyhladzujúcej masky a spevňujúcej masky sa vytvorí na pokožke účinná ochranná sieť, ktorá vyhladí hlboké vrásky na krku a zdvihne kontúry tváre. Ošetrenie má dvojitý – vypínací a tonizujúci účinok. Výsledkom je viditeľne obnovená pleť od lícnych kostí až po dekolt.

 

3 PREMIUM perfektne kontury web

 

 

Premium – Rituál pre pánov

Detoxikačný a energiou nabitý rituál špeciálne vyvinutý pre pánov!

Exkluzívny francúzsky prístroj stimuluje a vypína pokožku, čím pomáha bojovať s príznakmi starnutia. Obnovuje jej pevnosť a elasticitu.  Pôsobí ako skutočná gymnastika tváre a pomáha dosiahnuť stále pevnejší a mladší vzhľad pleti. LPG Alliance dopĺňa ošetrenie HOMME SOTHYS Paris.

Sothys vyvinul intenzívne ošetrenie, obohatené o vulkanický kameň, ktoré je efektívnou cielenou starostlivosťou pre detoxikovanú pleť plnú energie. Vedeckým výskumom vybral sopečnú horninu pre jej bohatý obsah horčíka, ktorý posilňuje a detoxikuje pokožku mužov a pôsobí ako energetická vzpruha proti únave pleti. Ošetrenie je kombináciou relaxu a účinnosti, pokožka je lepšie chránená, odolnejšia voči vplyvom z vonkajšieho prostredia, stresu a známkam starnutia. Vďaka tomuto efektívnemu rituálu docielite bezchybný vzhľad!

 

4 PREMIUM ritual pre panov web