--------------

RÁDIOMEZOLIFT

Mezoterapia bez ihiel exluzívne v TOMAR-e!

Neinvazívna mezoterapia v kombinácii s rádiofrekvenciou.

Rádiomezolift je účinnou prevenciou starnutia pokožky a výbornou investíciou do udržania si mladistvého vzhľadu.

Pozostáva z troch častí:
Ultrazvuková dermabrázia
Ultrazvuková sonoforéza s vitamínmi
Rádiofrekvencia

Ultrazvukovou dermabráziou odstraňujeme z pokožky odumreté bunky a pripravíme ju na voľný prienik vitamínov. Pomocou sondy jemným vtláčaním vpravujeme vitamínový roztok do pokožky. Na záver aplikujeme rádiofrekvenciu, ktorá preniká do dermy, kde je absorbovaná vodou, cukrami, tukmi a následne sa mení na teplo. Pocítite iba príjemné hriatie. Po zákroku dochádza k denaturácii (stiahnutiu) kolagénu a k vypnutiu elastických vlákien. Keď sa tento proces opakuje viackrát, kolagénové vlákna sa remodelujú (novotvorba kolagénu), elastické vlákna sú vypnuté a vpravením vitamínov do pokožky sa pleť revitalizuje.

Pokožka je spevnená, vrásky zjemnené, pleť získava zdravú farbu a jas. Po štyroch ošetreniach pleť výrazne omladne a prevencia tvorby vrások je zaručená. Rádiomezolift aplikujeme na tvár, krk a dekolt, kde sú najviditeľnejšie prejavy starnutia.

Zákrok je neinvazívny, bez použitia ihiel a je bezbolestný. Pre želaný efekt je potrebné opakovať ho 4 krát v 3 - 4 týždňových intervaloch. Samotné ošetrenie je veľmi príjemné. Určené je pre ženy aj mužov.

 

MUDr. Adriana Tomeková: „Ultrazvukovou dermabráziou odstraňujeme z pokožky odumreté bunky a pripravíme ju na voľný prienik vitamínov,“