--------------

2014

Dobré ráno TV JOJ - znamienka a pigmentové škvrny

Po lete by sme mali pokožku odmeniť výnimočnou pozornosťou. V rámci prevencie je dôležitá hlavne diagnostika materských znamienok. V Dobrom ráne MUDr. Murárová rozprávala o dôležitosti prevencia kožných nádorov a hosťom skontrolovala dermatoskopom podozrivé znamienka. Viac o nich aj o nepríjemných pigmentových škvrnách a ich odstránení sa do zviete vo videu. 

Dámsky klub na RTVS - Bunkový laserový peeling

Novinku z estetického kongresu AAMWC 2014 v Monaku - Bunkový laserový peeling predstavila MUDr. Tomeková v Dámskom klube. Táto neinvazívna procedúra výrazne zlepšuje textúru pleti, regeneruje kožné bunky a omladzuje pokožku. Určená je pre všetky typy pleti, aj pre veľmi citlivú pokožku. Viac sa dozviete vo videu.

Feminity TV - SmoothShapes

Priamo na klinike nás navštívili redaktorky obľúbeného ženského portálu Feminity.sk. Kedže mnohé ich čatateľky a diváčky trápi nekompromisná celulitída, zaujímali sa hlavne o procedúry, ktoré tento estetický problém dokážu účinne liečiť. MUDr. Tomeková im podala všetky podstatné informácie o najmodernejšíh neivazívnych a bezbolestných metódach. Viac o SmoothShapes sa dozviete vo videu. 

Dobré ráno TV JOJ - Zbavte sa vrások bez skalpela

O najmodernejších omladzujúcich procedúrach v Dobrom ráne 9. septembra porozpávala MUDr. Murárová. Najhorúcejšie novinky zo sveta estetickej dermatológie zaujali aj diváčky, ktoré počas vysielania neustále telefonovali a mali množstvo otázok. Viac o neinvazívnych procedúrach 3D bunkový lifting a bunkový laserový peeling sa dozviete vo videu.

Feminity TV - Lipomassage

Priamo na klinike nás navštívili redaktorky obľúbeného ženského portálu Feminity.sk. Kedže mnohé ich čatateľky a diváčky trápi nekompromisná celulitída, zaujímali sa hlavne o procedúry, ktoré tento estetický problém dokážu účinne liečiť. MUDr. Tomeková im podala všetky podstatné informácie o najmodernejšíh neivazívnych a bezbolestných metódach. Viac o Lipomassage sa dozviete vo videu. 

Dobré ráno TV JOJ - Do hladka! A natrvalo.

Práve jeseň je ideálny čas pustiť sa do boja s nežiaducim ochlpením. Aj preto MUDr. Murárová 16. septembra v Dobrom ráne na TV JOJ rozprávala o laserovej a ultrazvukovej epilácii. Diváčky sa dozvedeli, aké sú výhody oboch ošetrení, ako tieto procedúry prebiehajú a aký je výsledný efekt. Predstavili sme tiež najnovší prístroj 5. generácie LIGHT SHEER DESIRE. Viac vo videu.

Dobré ráno na TV JOJ aj o celulitíde

Celulitída je večný problém, ktorý trápi predovšetkým ženy. V Dobrom ráne sme sa jej venovali 26. augusta. MUDr. Tomeková diváčkam objasnila jednotlivé stupne celulitídy a príčiny ich vzniku. Hlavne však predstavila najmodernejšie procedúry, ktoré majú moc zabojovať s nekompromisnou celulitídou efektívne. viac vo videu.

V Dobrom ráne na TV JOJ o nadmernom potení

V Dobrom ráne na TV JOJ sme sa 2. septembra rozprávali o hyperhidróze, teda nadmernom potení. MUDr. Tomeková odhalila jeho príčiny. Predstavili sme tiež rôzne stupne hyperhidrózy, ich prejavy a dostupné riešenia. Botulotoxín je nepriateľ vrások ale aj potenia. Viac sa dozviete vo videu. 

 

Navštívila nás Fashion TV

V reportáži vám bližšie predstavíme procedúry Thermage lifting s kmeňovými bunkami a obľúbenú oxygenoterapiu. Omladzujúcu procedúru Thermage si veľmi obľúbila slovenský fitnesska Zora Czoborová. Na oxygenoterapiu zas nedá dopustiť moderátorka Karin Majtánová. 

Fashion TV v TOMARE

V reportáži vám odhalíme tajomstvo krásy Kvetky Horváthovej a Marcely Molnárovej. Dozviete sa, ako funguje neinvazívna omladzujúca procedúra 3D bunkový lifting. Presvedčíte sa aj o tom, že pre krásu sa nemusí vždy trpieť. Napríklad s celulitídou vieme bojovať príjemnou masážou.